MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Представниця ХПГ взяла участь у тренінгу з попередження та протидії злочинам екстремістського характеру

22.05.2018   
ХПГ-інформ

Представниця Харківської правозахисної групи адвокат Наталія Охотнікова взяла участь у тренінгу з попередження та протидії злочинам екстремістського характеру, що відбувся за підтримки Європейського Союзу 15-17 травня 2018 року у м. Тбілісі, Грузія.

Протягом трьох днів учасники з 7 країн знайомились з концепцією попередження та протидії злочинам екстремістського характеру, новими та усталеними практиками та підходами.

Перший день був присвячений введенню у тематику тренінгу, зокрема, визначенню дефініцій та ключових підходів до явища «екстремізму», теоріям та моделям радикалізації.

Учасники дослідили, що саме є рушійною силою для окремих індивідів та груп людей ставати більш радикалізованою спільнотою, на окремих прикладах деяких країн Південно-Східної Європи проаналізували ризики та прояви підвищення рівня радикалізації суспільства.

Другий день пройшов у вивченні підходів до втручань у суспільства, які мають високий рівень загроз надмірної радикалізації, а також проведенню досліджень в складних умовах. Також була презентована програма попередження та протидії злочинам екстремістського характеру, яка функціонує за підтримки Європейського Союзу. На практичних прикладах учасники мали змогу навчитися виявленню факторів насильницького екстремізму, груп ризику та оцінки потреб таких груп.

У третій день представники громадських організацій з декількох країн (серед яких Грузія та Арменія) представили успішно реалізовані проекти з протидії екстремізму у своїх регіонах, та відповіли на численні практичні питання, що виникли під час такої презентації.

Сподіваємося, ми матимемо нагоду у найближчому майбутньому застосувати всі отримані протягом насичених трьох днів знання та навички у своїй повсякденній роботі в Україні.

 

 Поділитися