MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

ГО"Харківська правозахисна група" запрошує експерта зі стратегічного планування для розробки стратегічного плану на 2020-2023 роки.

13.06.2018   
Громадська організація «Харківська правозахисна група» проводить відбір постачальника послуг зі стратегічного планування відповідно до затвердженої заявки № 1926 від 10.05.2018 по проекту з організаційного розвитку організацій громадянського суспільства «Платформа розвитку громадянського суспільства» між ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання») та НУО «Харківська правозахисна група».Громадська організація «Харківська правозахисна група» проводить відбір постачальника послуг зі стратегічного планування відповідно до затвердженої заявки № 1926 від 10.05.2018 по проекту з організаційного розвитку організацій громадянського суспільства «Платформа розвитку громадянського суспільства» між ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання») та НУО «Харківська правозахисна група».

Технічне завдання для експерта зі стратегічного планування:

- Проведення 2-денної сесії для працівників ГО «ХПГ» для розробки та планування стратегії;

- збір, обробка та узагальнення інформації щодо внутрішнього та зовнішнього середовища організації;

- підготовка проекту стратегічного плану;

- представлення стратегічного плану на розгляд Ради ГО «ХПГ» та внесення необхідних корегувань;

- проведення зборів з колективом для представлення стратегічного плану та, за необхідності, внесення необхідних корегувань;

- утвердження стратегічного плану на загальних зборах.

Вимоги до виконавців

- Мати досвід роботи з громадськими організаціями, як спеціаліст зі стратегічного планування;

- Бути зареєстрованим на сайті: cd-platform.org та надати посилання на свій профіль.

Для участі у конкурсі ГО «ХПГ» просить потенційного кандидата подати:

1. Заявку у вигляді проекту договору.

2. Розгорнуте резюме (CV) із зазначенням переліку громадських організацій з якими кандидат співпрацював, як спеціаліст зі стратегічного планування.

3. Рекомендації від попередніх замовників послуг (бажано).

4. Реєстраційні документи.

Термін надання послуг: липень-грудень 2018 року

Пропозиції просимо надіслати на електрону пошту: [email protected] до 23 червня 2018 року до 18:00 за місцевим часом (включно).

З усіх питань звертайтесь на електронну пошту: [email protected] або за телефоном: 095-444-72-92 Шутова Тетяна.

 Поділитися