MENU

ПРО ПРАВОПОРУШЕННЯ НА ДОНБАСІ ЗВІТУВАТИМУТЬ НА ЩОРІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ОБСЄ

11.09.2018 | jfp.org.ua
Медіа-група ХПГ

Щорічна міжнародна зустріч країн-учасниць місії ОБСЄ відбуватиметься у Варшаві 10-21 вересня. The Human Dimension Implementation Meeting (HDIM) – найбільша в Європі конференція про права людини і демократії.

Представники різних структур ОБСЄ, міжнародних організацій, громадянського суспільства збираються для оцінки виконання зобов’язань ОБСЄ в галузі людського виміру, обговорення проблем, пов’язаних з правами людини, обміну найкращими практиками та рекомендаціями щодо подальшого вдосконалення.

Цьогоріч у конференції візьмуть участь правозахисники членів коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі». Серед них - Правозахисники Центру громадянських свобод, організації Восток-SOS, Луганського обласного правозахисного центру "Альтернатива", Харківської правозахисної групи, громадської організації "Донбасс-СОС", а також аналітики Східноукраїнського центру громадських ініціатив. Зокрема 11 та 18 вересня відбудуться сайд-івенти, які проводитимуть учасники Коаліції.

На зустрічах правозахисники порушуватимуть питання незаконного обмеження волі, сексуального насильства, залучення дітей у збройний конфлікт, а також стан розслідувань порушень прав людини на сході України.

 Поділитися