MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Крим: ФСБ повідомило про «затримання бойовика незаконного збройного формування України»

01.11.2018   
ХПГ-інформ
Промосковське видання оприлюднило відеозапис хатнього трусу. Силовики кажуть, що затриманий «входив до складу батальйону імені Нормана Челебіджіхана та громадського формування „Аскер“».

Сьогодні, 1 листопада, промосковське видання «Крыминформ» повідомило про затримання співробітниками Погрануправління спільно з оперативниками ФСБ по Криму жителя Кіровського району Криму, який «брав участь у діяльності незаконних збройних формувань на території України».

«У ході оперативно-розшукових заходів установлено, що 22-річний житель Кіровського району Республіки Крим пройшов спеціальну військову підготовку під керівництвом інструкторів, які брали участь у бойових діях на південному сході України, і в період з 2016 по 2018 роки входив до складу батальйону імені Нормана Челебіджіхана та громадського формування „Аскер“, а також був активним учасником так званої економічної блокади Криму», – цитує видання повідомлення Погрануправління ФСБ по Криму.

«Крыминформ» опублікував відео ФСБ, зняте під час хатнього трусу. Обличчя затриманого не видно, ім’я не назване.

У матеріалі мовиться, що стосовно «даного громадянина порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 208 КК РФ – організація незаконного збройного формування або участь у ньому». Також повідомлено, що Київський районний суд Сімферополя заарештував підозрюваного на два місяці.

Нагадаємо, позавчора, 30 жовтня, після хатнього трусу в селі Жемчужному Кіровського району Криму російські силовики затримали Ділявера Гафарова, продавця в крамниці, якого підозрюють в участі в збройному формуванні (ч. 2. ст. 208 КК РФ).

Вчора, 31 жовтня, підконтрольний московській владі Київський районний суд Сімферополя заарештував Гафарова до 25 грудня цього року.

«Суддя не вдавався в обставини справи, в особу Гафарова. Він не судимий, раніше правоохоронні органи не мали до нього претензій. Це суддею не було враховане», – сказав тоді адвокат Сеяр Панич.

Ділявер Гафаров
(фото: Facebook «Кримської солідарності»)

 Поділитися