MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Крим: Нові затримання (ДОПОВНЕНО)

08.11.2018   
ХПГ-інформ
Після хатнього трусу в селищі Азовського Джанкойського району затримали Абляліма Аблямітова та його вагітну дружину Айджан. // Аблямітова відпустили, проти його дружини слідчих дій не проводили. // Силовики перевіряли контакти дівчини, з якою раніше спілкувався затриманий.

Сьогодні, 8 листопада, вранці в селищі Азовському Джанкойського району відбувся трус у господі місцевого жителя Халіла Аблямітова. Про це повідомив сайт «Крым.Реалии» з посиланням на громадське об’єднання «Кримська солідарність».

У будинку мешкає родина з п’яти людей, включно з півторарічною дитиною. Під час трусу стало зле немолодому батькові, викликали «швидку».

Кадр з відео «Кримської солідарності»

Як передає видання, біля дому, де відбувся трус, були помічені дві «газелі». Одна з них легкова, що належить співробітникам силових структур, у числі яких 11 людей у масках, на формі – нашивки ОМОПу.

Після трусу силовики увезли сина господаря Абляліма Аблямітова та його вагітну дружину Айджан.

Як стало відомо пізніше, подружжя Аблямітових доставили до управління ФСБ РФ у Криму. Як повідомила «Кримська солідарність», в управлінні ФСБ перебуває також адвокат Еміне Авамілєва.

Причини трусу та затримання поки що невідомі.


Абляліма Аблямітова після затримання відпустили, повідомляє сайт телеканалу ATR з посиланням на «Кримську солідарність».

Кримський татарин перебував у будівлі МВС РФ у Сімферополі. Раніше з будівлі управління ФСБ РФ у Сімферополі випустили дружину Аблямітова Айджан, яка після трусу в господі поїхала за чоловіком. Щодо неї не проводилося ніяких слідчих дій.

Фото: «Кримська солідарність»

Причини затримання Аблямітова досі невідомі.


Пізніше сайт «Крым.Реалии» повідомив, посилаючись на журналіста російської служби «Радіо Свобода» Антона Наумлюка, що співробітники управління МВС РФ перевіряли контакти дівчини, з якою Аблятімов спілкувався у 2013 році. Тепер вона перебуває в міжнародному розшуку. Раніше дівчина працювала окулістом, Аблятімов познайомився з нею на прийомі, коли отримав травму.
 Поділитися