MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

До 70-річчя ухвалення Загальної декларації та Конвенції про геноцид: стан з правами людини в Україні в 2018 році (ПРЕС-АНОНС)

30.11.2018   
6 грудня. «Інтерфакс-Україна» (Київ, Рейтарська, 8/5а) – прес-конференція; «PRAVOKATOR» (Харків, Науки, 77) – панельна дискусія; заходи в інших містах.

Члени Коаліції громадських правозахисних організацій «Проти катувань» проведуть 6-7 грудня різноманітні публічні заходи до 70-річчя ухвалення Загальної декларації прав людини та Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

• У Києві в ІА «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція (6 грудня, початок об 11:00). Учасники: Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи; Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінкської спілки з прав людини. Контакти: Євген Захаров [email protected].

• У Харкові в Правовому центрі «PRAVOKATOR» (пр. Науки, 77) 6 грудня відбудеться панельна дискусія для правозахисників та адвокатів «Кращі практики захисту від катувань та жорстокого поводження». Спікери – експерти ХПГ: адвокати Геннадій Токарев і Володимир Глущенко, правові експерти Ганна Овдієнко та Ігор Сосонський.

• У Тернопільській області, Дніпрі, Херсоні та інших містах також відбуватимуться різноманітні правозахисні заходи.

Правозахисники розкажуть про еволюцію ставлення до Загальної декларації прав людини та Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, а також розглянуть стан з правами людини в Україні у 2018 році.

За підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини

 Поділитися