MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Пільгові квитки можна придбати в інтернеті

25.01.2019   
Ірина Скачко

Подорожі мають стати доступнішими для людей з інвалідністю. Пільговий залізничний квиток відтепер можна придбати онлайн. Укрзалізниця спільно з Міністерством соціальної політики запровадили відповідну опцію на сайті booking.uz.gov.ua.

«Тепер, коли Міністерство соціальної політики завершило роботу над формуванням електронної бази людей з інвалідністю, ми отримали можливість запровадити для них продаж квитків не лише в касах, а й онлайн. Раніше для цього треба було їхати виключно в каси на вокзалах», – заявив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Йдеться про Централізований банк даних з проблем інвалідності Мінсоцу. Оформлюючи пільговий квиток, людина надає інформацію про свою пільгову категорію та номер посвідчення. Перевірка цієї інформації відбувається в режимі реального часу. Нововведення стосується інвалідів Великої Вітчизняної війни І та ІІ групи, інвалідів Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та прирівняних до них осіб, інвалідів війни ІІ–ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилось 85 років та більше, інвалідів війни І, ІІ та ІІІ групи, інвалідів І, ІІ та ІІІ групи, дітей-інвалідів.

Якщо раптом виявиться, що відомостей про пільги немає в базі, пасажиру доведеться звертатися до органу соціального захисту населення за місцем проживання.

Придбання квитка – це лише перший етап подорожі. Тепер на черзі найголовніше – доступність та безбар’єрність усіх інших етапів. Із цим, на жаль, складніше.

 Поділитися