MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Харківський студент у метро не наїздиться‘Про гендерну (не)рівність просто’: безкоштовний курс Олександри РоманцовоїПоранені цивільні: як отримати інвалідність?Повітряна тривога застала у транспорті або в магазині: Чи є куди бігти?Оксана Стоміна: Це — середньовічна жорстокість, помножена на сучасні можливості й нездорові, хворобливо-маніякальні амбіціїХарківський мурал про рівність розмалювали нацистською символікоюКерівні принципи Комітету міністрів Ради Європи щодо відбору кандидатів на посаду судді Європейського суду з прав людини На Харківському муралі про рівність з’явився гомофобний написПовітряне піратство на державному рівніНа рівні власної долі«Свобода – Рівність – Братерство»: українська журналістка отримала французьку премію з прав людиниВ уряді планують відмовитися від груп інвалідностіЗаява Правозахисного порядку денного з приводу позбавлення можливості адвокатів співпрацювати із правозахисними організаціямиКоментар щодо можливості відновлення втрачених матеріалів кримінального провадженняДекілька слів про громадський транспорт у містечку на Півдні УкраїниКонфіденційність в Україні – на критичному рівні. Як захистити свої персональні дані?Чому українці бояться бути українцями? Або дещо про гібридну пропаганду на пересічному рівніЧинне законодавство не захищає цивільних, які у полоні отримали інвалідність, а також тих, хто через війну зазнав фізичних та моральних травм (ПРЕС-РЕЛІЗ)Захист прав цивільного населення у зоні АТО: необхідність формування державної політики щодо громадян, які отримали поранення та інвалідність (ПРЕС-РЕЛІЗ)Прес-конференція «Захист прав цивільного населення у зоні АТО: необхідність формування державної політики щодо громадян, які отримали поранення та інвалідність» (АНОНС)

Пільгові квитки можна придбати в інтернеті

25.01.2019   
Ірина Скачко

Подорожі мають стати доступнішими для людей з інвалідністю. Пільговий залізничний квиток відтепер можна придбати онлайн. Укрзалізниця спільно з Міністерством соціальної політики запровадили відповідну опцію на сайті booking.uz.gov.ua.

«Тепер, коли Міністерство соціальної політики завершило роботу над формуванням електронної бази людей з інвалідністю, ми отримали можливість запровадити для них продаж квитків не лише в касах, а й онлайн. Раніше для цього треба було їхати виключно в каси на вокзалах», – заявив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Йдеться про Централізований банк даних з проблем інвалідності Мінсоцу. Оформлюючи пільговий квиток, людина надає інформацію про свою пільгову категорію та номер посвідчення. Перевірка цієї інформації відбувається в режимі реального часу. Нововведення стосується інвалідів Великої Вітчизняної війни І та ІІ групи, інвалідів Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та прирівняних до них осіб, інвалідів війни ІІ–ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилось 85 років та більше, інвалідів війни І, ІІ та ІІІ групи, інвалідів І, ІІ та ІІІ групи, дітей-інвалідів.

Якщо раптом виявиться, що відомостей про пільги немає в базі, пасажиру доведеться звертатися до органу соціального захисту населення за місцем проживання.

Придбання квитка – це лише перший етап подорожі. Тепер на черзі найголовніше – доступність та безбар’єрність усіх інших етапів. Із цим, на жаль, складніше.

 Поділитися