MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Харківський студент у метро не наїздитьсяПовітряна тривога застала у транспорті або в магазині: Чи є куди бігти?Оксана Стоміна: Це – середньовічна жорстокість, помножена на сучасні можливості й нездорові, хворобливо-маніякальні амбіціїХарківський мурал про рівність розмалювали нацистською символікоюКерівні принципи Комітету міністрів Ради Європи щодо відбору кандидатів на посаду судді Європейського суду з прав людини На Харківському муралі про рівність з’явився гомофобний написПовітряне піратство на державному рівніНа рівні власної долі«Свобода – Рівність – Братерство»: українська журналістка отримала французьку премію з прав людиниВ уряді планують відмовитися від груп інвалідностіЗаява Правозахисного порядку денного з приводу позбавлення можливості адвокатів співпрацювати із правозахисними організаціямиКоментар щодо можливості відновлення втрачених матеріалів кримінального провадженняДекілька слів про громадський транспорт у містечку на Півдні УкраїниКонфіденційність в Україні – на критичному рівні. Як захистити свої персональні дані?Чому українці бояться бути українцями? Або дещо про гібридну пропаганду на пересічному рівніЧинне законодавство не захищає цивільних, які у полоні отримали інвалідність, а також тих, хто через війну зазнав фізичних та моральних травм (ПРЕС-РЕЛІЗ)Захист прав цивільного населення у зоні АТО: необхідність формування державної політики щодо громадян, які отримали поранення та інвалідність (ПРЕС-РЕЛІЗ)Прес-конференція «Захист прав цивільного населення у зоні АТО: необхідність формування державної політики щодо громадян, які отримали поранення та інвалідність» (АНОНС)Правозахисники сприятимуть дієвій інтеграції учасників АТО на рівні громадПраво на звернення до Європейського суду захищено! Україні вкотре не вдалося позбавити заявників можливості підготувати скаргу

Пільгові квитки можна придбати в інтернеті

25.01.2019   
Ірина Скачко

Подорожі мають стати доступнішими для людей з інвалідністю. Пільговий залізничний квиток відтепер можна придбати онлайн. Укрзалізниця спільно з Міністерством соціальної політики запровадили відповідну опцію на сайті booking.uz.gov.ua.

«Тепер, коли Міністерство соціальної політики завершило роботу над формуванням електронної бази людей з інвалідністю, ми отримали можливість запровадити для них продаж квитків не лише в касах, а й онлайн. Раніше для цього треба було їхати виключно в каси на вокзалах», – заявив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Йдеться про Централізований банк даних з проблем інвалідності Мінсоцу. Оформлюючи пільговий квиток, людина надає інформацію про свою пільгову категорію та номер посвідчення. Перевірка цієї інформації відбувається в режимі реального часу. Нововведення стосується інвалідів Великої Вітчизняної війни І та ІІ групи, інвалідів Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та прирівняних до них осіб, інвалідів війни ІІ–ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилось 85 років та більше, інвалідів війни І, ІІ та ІІІ групи, інвалідів І, ІІ та ІІІ групи, дітей-інвалідів.

Якщо раптом виявиться, що відомостей про пільги немає в базі, пасажиру доведеться звертатися до органу соціального захисту населення за місцем проживання.

Придбання квитка – це лише перший етап подорожі. Тепер на черзі найголовніше – доступність та безбар’єрність усіх інших етапів. Із цим, на жаль, складніше.

 Поділитися