MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Мінімум грошей, але хочеться мати власне житло: скільки коштують будинки в селах УкраїниПридбати житло може кожен дорослий українець – питання лише, яке це житло та де воно розташованеКерманичі України «не зацікавлені» у розвитку культурного життя громадиКількість лікарняних закладів за роки незалежності України зменшилась більш ніж удвічіТяжке травмонебезпечне виробництво — моніторинговий візит до Катеринівської виправної колонії №46 ‘Членові Гельсінської групи на волі бути не можна було: якщо закінчувався термін — йому робили нову справу’, — Василь ОвсієнкоБізнес на крові: затримали керівництво сумнозвісної Бердянської колонії №77Звіт за результатами моніторингового візиту до ДУ ‘Хмельницький слідчий ізолятор’‘Катю, у нас більше немає квартири’. Харківська студентка — про свій рік війни‘Там, де раніше був вихід з моєї квартири, — прірва’‘Сашу и Василия Васильевича убило при обстреле, а Славика и Николая застрелили россияне’, — житель села Мощун«Сашка та Василя Васильовича вбило при обстрілі, а Славка й Миколу застрелили росіяни», – житель села МощунНебезпечне сусідство: що робити, коли страшно вийти з квартири? Помер Василь-Іван ШовковийВперше в Україні знесли багатоповерховий будинок – які справжні мотиви Львівської міськради?У Житомирі сміттєпереробний завод будуватиме кіпріотська офшорна компаніяЧому не зносять старі будівлі у містах УкраїниРФ: У черговому засіданні у справі Павла Гриба виступив професор Василь ПритулаГори сміття, постійні пожежі, 2 кілометри від Південного Бугу – 63-річне сміттєзвалище ХмельницькогоНардепи-бізнесмени не мають права бути у парламенті України

Продавши квартиру куди варто вкласти кошти – поради мільярдера

14.02.2019   
Влад Боднар
Якщо дивитись у бізнес, то де можна заробити менш ризиковано – це у виробництві. Сьогодні щось виробляти в Україні – все вигідно: розумна робоча сила, супер локація, доступність сировини. Що не виробляй – на усьому можна заробити. Я обираю виробництво. Чому? Візьмемо сервіс: ресторан, гіпермаркет, перукарня, кафе тощо – все це направлено, щоб відтягнути гроші у людини. Якщо ми будемо будувати ресторан, то у нас буде лише одна ціль – пригостити людину з іншого ресторану. Тому що більше людей не становиться. А коли ми будуємо завод, ми створюємо нові робочі місця та новий потік грошей. Тому сьогодні я бачу тут більше переваг, ніж у сервісі

Після дослідження вторинного ринку житла, де журналісти шукали найдешевшу житлову нерухомість на території України, ми вирішили піти від обратного. Розглянемо таку ситуацію, коли у вас, наприклад, є квартира з ринковою вартістю 50 000 доларів. Вам є де жити, а цю квартиру ви плануєте продати, щоб успішно вкласти гроші. .Шанс «пролетіти» дуже високий, тому мало хто вирішується йти на такий крок. Відповідь на це важке питання ми вирішили знайти у мережі інтернет, де зараз дуже багато є бізнесових рекомендацій. Але нас цікавлять рекомендації не від сумнівних бізнесменів, які вже у 25 років стали мільйонерами від ставок на спорт, а реальних мільйонерів чи мільярдерів, які відомі у бізнес колах. Після тривалих пошуків ми зрештою знайшли потрібну нам інформацію від мільярдера Василя Хмельницького, який по даній тематиці дав відповідь на цікаве нам питання  на одному з бізнесових каналів на YouTube

Василь Хмельницький та його бізнес

Пересічному громадянину ця особа невідома, і в цьому немає нічого дивного – він не  публічна особа. Василь Хмельницький – народний депутат п’яти скликань починаючи з 1998 року. З 2007 року народний депутат України 6 скликання від Партії регіонів , № 100 у списку. Народний депутат України 7 скликання з грудня 2012 року від Партії регіонів, № 37 у списку. У 2014 році закінчив парламентську діяльність в складі депутатської групи Суверенна європейська Україна. За словами Василя, він пішов у політику, щоб краще будувати свій бізнес, тому що до нардепа  у ті часи було більше довіри. Має багато бізнес-проектів у самих різних сферах: від будівництва до фармацевтики. У його житловому комплексу «Новопечерські липки» мешкає Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Василь Хмельницький – маловідомий бізнесмен. Але якщо порахувати активи, які записані на офшори і підставних людей, то Ринат Ахметов «вдавиться» від заздрості. У Василя у власності мінімум 2 000 гектар землі у Києві під житлову забудову, отримані через фіктивні кооперативи. Ще у нього сотні, якщо не тисячі, гектар в інших містах України.  Василь Хмельницький має своїх людей у різних партіях, щоб забезпечити собі тили, а сам мовчить. Його проекти раніше їздив відкривати Микола Азаров, а зараз їздить Володимир Гройсман. Крім Києва, його також в Одесі знають – Міхеіл Саакашвілі на його віллі паркан любив ламати за блокування доступу до моря для особистого піару, а Василь його знову потів  відбудовував, – каже київський експерт у сфері будівництва Георгій Могильний.

Відповідно до кадастрової карти, ЖК «Новопечерські липки» знаходяться на землях, які належать ТОВ «Будспецсервіс». Відповідно до аналітичної системи YouControl, статутний капітал підприємства складає 660 000 000 гривень. Засновники ТОВ «Будспецсервіс»: ТОВ «Юкрейніан девелопмент партнерс», офшорна кіпріотська компанія «Іегус венчерз лімітед», ТОВ «Компанія з управління активами «Юдп ассет менеджмент».

Кінцеві бенефіціарні власники ТОВ «Юкрейніан девелопмент партнерс»: Василь Хмельницький та Валерій Кодецький, який є партнером Василя Хмельницького у будівельній галузі. Серед засновників підприємства є офшорна компанія з Кіпру «Руліус венчерз лімітед». Статутний капітал ТОВ «Юкрейніан девелопмент партнерс» 46 432 000 гривень.

Ця інформація цілком підтверджує слова Георгія Могильного, який казав що Василь Хмельницький має справу з офшорами, через що з його бізнесу не надходять податки в український бюджет.

Куди сьогодні вкладати кошти в українських реаліях

Який би не був чи чим би не займався Василь Хмельницький, його величезні статки підтверджують те що він знає «як робити гроші». Повертаємось до нашої початкової ситуації, коли ви продали квартиру або просто маєте на руках певну суму коштів, і не знаєте куди вкласти ці гроші.

« Я не дуже вірю у те, що ринок квартир буде зростати. Зараз багато чого будується, але, на превеликий жаль, люди не багатіють. Тому найближчі роки ціни на квартири будуть стабільні. Звичайно, ціни на квартири можуть чуть впасти або піднятися, але це не буде глобально, як у 2007 році, коли придбав квартиру, а вже через три місяця продав у два рази дорожче. Я вважаю, що гроші повинні працювати. У сучасному світі найголовніший актив – це ваше бачення, ваші мізки. Через гроші можна себе продвинути так, що ви будете успішні та ефективні, а гроші – це вторинно. Тому якщо ви успішні та ефективні – зможете заробити гроші. Ось якщо у вас є 50 000 доларів з продажу квартири, я б точно це вклав у бізнес. Тепер куди вкласти? Розглянемо інноваційний бізнес. Тут попадання від стартапа до продукту – 0,3%. Інновації це великий ризик та досвід. Ви можете втратити кошти,  але отримати досвід.

Я б зробив так – розділив по 25 000 доларів на різні направлення. Точно сам був би присутній в бізнесі. Щоб у вас не було: заробили/втратили, ви повинні отримати досвід. Цей досвід і буде вашим капіталом. Щоб ви не робили ( сума невелика), вам потрібен партнер, який в цьому розбирається. Ось, наприклад, ви вирішили шити взуття, знайдіть компанію, яка продає взуття. Ви вклали 25 000 доларів і вони таку ж суму. Вони знають що треба шити, які товари користуються попитом. В цій схемі втратити кошти майже неможливо. Вам потрібна схема:  ментер та партнер. Так само в інноваційному бізнесі. Якщо я хотів би відкрити ресторан, я пішов би працювати менеджером у МакДональдз. Ви тоді зрозумієте увесь процес. Я б тоді взяв у партнери якийсь ресторан успішний і вже разом з ним працював. Точно не раджу вкласти гроші та чекати, хто на вас заробить кошти.

Знайти партнера – важко. Можна знайти надійного, який вас навчить, а можна шахрая, який вкраде кошти та буде розказувати що ринок валиться. Треба займатися тим, що людині цікаво. Тому, що якщо сфера діяльності вас не цікавить, то вкладати туди кошти я не рекомендую. Якщо не розумієш процес, не будеш глибоко в процесі, то рано чи пізно ви втратите кошти.

Якщо ви займаєтесь якоюсь інновацією, то ви ж розумієтесь у цій інновації. Звільняєшся з роботи, створюєш своє підприємство, вкладаєш кошти у себе і розвиваєшся, конкуруєш з тією компанією – це мій варіант. Якщо собі працюєш на роботі, то просто купуєш акції Apple та Google й чекаєш. Я можу сказати лише тенденцію. Я беру підприємців невеликих, які мають продажний ринок, але у них не вистачає оборотного  капіталу. У них «очі горять», мають ринок збуту, але не можуть більше виготовити продукції. Ось в них я вкладаю кошти.

Якщо дивитись у бізнес, то де можна заробити менш ризиковано – це у виробництві. Сьогодні щось виробляти в Україні – все вигідно: розумна робоча сила, супер локація, доступність сировини. Що не виробляй – на усьому можна заробити. Я обираю виробництво. Чому? Візьмемо сервіс: ресторан, гіпермаркет, перукарня, кафе тощо – все це направлено, щоб відтягнути гроші у людини. Якщо ми будемо будувати ресторан, то у нас  буде лише одна ціль – пригостити людину з іншого ресторану. Тому що більше людей не становиться. А коли ми будуємо завод, ми створюємо нові робочі місця та новий потік грошей. Тому сьогодні я бачу тут більше переваг, ніж у сервісі.»

Вибір за вами...

 Поділитися