MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Правова підтримка жертв злочинів – поради юристів ХПГ

20.02.2019   
ХПГ-інформ
Напередодні Міжнародного дня підтримки жертв злочинів у Харківському прес-клубі журналісти поспілкувалися з юристами і правозахисниками ХПГ.

Напередодні Міжнародного дня підтримки жертв злочинів у Харківському прес-клубі журналісти мали змогу поспілкуватися з юристами і правозахисниками ХПГ.

Як жертві кримінального правопорушення не стати ще й жертвою свавілля правоохоронних органів? Як правильно написати заяву щодо вчиненого щодо вас кримінального правопорушення? Що робити у випадку неефективного розслідування або взагалі відмови розслідувати вашу справу? На ці та інші питання відповіли керівник громадської приймальні ХПГ Людмила Клочко, адвокат Марія Шутальова, правовий експерт Олена Ричко. Крім того, правозахисники порушили проблеми злочинів, учинених щодо осіб, які постраждали внаслідок подій на Майдані та Донбасі.

 

 Поділитися