MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Моніторинговий візит до ДУ “Cинельниківська виправна колонія (№94)”Моніторинговий візит до ДУ “Солонянська виправна колонія (№21)”Моніторинговий візит до ДУ “Криворізька виправна колонія (№80)”Моніторинговий візит до ДУ «Шепетівська виправна колонія (№98)»Моніторинговий візит до ДУ «Стрижавська виправна колонія (№81)»Моніторинговий візит до ДУ «Ладижинська виправна колонія (№39)»Моніторинговий візит до ДУ «Райківецька виправна колонія (№78)»Моніторинговий візит до ДУ «Маневицька виправна колонія (№42)»Моніторинговий візит до ДУ «Полицька виправна колонія (№76)»Моніторинговий візит до ДУ «Бердичівська виправна колонія (№70)»Моніторинговий візит до ДУ «Райківська виправна колонія (№73)»Моніторинговий візит до ДУ «Житомирська виправна колонія (№4)»Моніторинговий візит до ДУ «Коростенська виправна колонія (№71)»Людмила Денісова про свою відставку, 4 роки роботи омбудсманом, переміщення українців у РФ, усиновлення українських дітей. Інтерв’ю ХПГУкраїнських полонених тримають в російських СІЗО та колоніях, але адвокатам до них не дістатися – Радіо СвободаЛист щодо спроби зняття омбудсмана з посади – всім, кого це стосуєтьсяОкупанти забирають у місцевих мешканців телефони на «перевірку» – ОмбудсманОмбудсман: У Волновасі окупанти примусили дітей іти до школи – незважаючи на небезпекуБіля Харкова російські військовослужбовці розстріляли цивільні автівки – ОмбудсманНа окупованих територіях мобілізують неповнолітніх – Омбудсман

Представників Офісу Омбудсмана не допустили до виправної колонії

01.03.2019
ХПГ-інформ

Інцидент стався вчора, 28 лютого, на Львівщині, повідомляється на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Представник Омбудсмана в західному регіоні Світлана Семчишин та регіональний представник Омбудсмана у Львівській області Руслан Клапчук намагалися потрапити до Держівської виправної колонії № 110. Моніторинговий візит було заплановано в рамках реалізації національного превентивного механізму, зазначено на сайті. Проте керівник колонії Андрій Гнатів у телефонній розмові відмовився впустити моніторів до установи, пояснюючи це тим, що засуджені відсутні.

«На місце події було викликано наряд поліції та подано заяву про перешкоджання діяльності Уповноваженого та його представників. Також було складено протокол про адміністративне правопорушення в порядку ст. 188-40 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який буде скеровано до суду», – йдеться в повідомленні.

Відповідно до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», органи державної влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання громадян, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, посадові та службові особи, до яких звернувся Уповноважений, зобов’язані співпрацювати з ним і надавати йому необхідну допомогу.

 Поділитися