MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Романа Безсмертного10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Анатолія Гриценка10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Руслана Кошулинського10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Геннадія Балашова10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Валентина Наливайченка10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Інни БогословськоїХарків у вогні, викрадені діти, ‘вибори’ на окупованих територіях — підсумки тижняОрдер для Путіна: що кажуть експерти та чи врятує Президента РФ міжнародний імунітет?Президента просять зобов’язати Державну міграційну службу приймати декларації про вихід з попереднього громадянства Відкритий лист правозахисних організацій до Президента України з приводу ветування закону №4049«Офісу Президента не подобалася моя позиція щодо ЛГБТІ» – Людмила ДенісоваЕкспрезидента Бразилії Лулу да Сілву засудили несправедливо, — Комітет ООН з прав людиниП’ять тисяч маріупольців загинули за 27 днів осади – Офіс президентаВолонтери: червона зона не вводиться у Харківській області через вибориСуспільне заявляє про тиск з боку Офісу президента День пам’яті жертв Голокосту: Заява Високого представника ЄС/Віце-президента Жозепа БорреляЧи вплинули вибори 25 жовтня на поширення коронавірусу?Про людей забули. Амністія шкодить рейтингу президента?Вибори карантинного періодуУ Киргизстані протестувальники захопили урядові будівлі і звільнили експрезидента із ув’язнення

10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Руслана Ригованова

06.03.2019   
ХПГ-інформ
Негайна ратифікація Римського статуту та Стамбульської конвенції. Вже непогано. Починаємо публікувати відповіді кандидатів на незручні запитання, пов’язані із захистом прав людини в Україні. Орфографія та пунктуація залишені без змін.


Починаємо публікувати відповіді кандидатів на незручні запитання, пов’язані із захистом прав людини в Україні. Орфографія та пунктуація залишені без змін.

Чи потребує змін розділ ІІ Конституції України «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина»? Якщо так, то яких?

Якщо вважати, що ст.22 п. II Конституції гласить: Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод, то треба зауважати, що перелік прав та свобод, не є вичерпаним. Якщо казати про обов’язки то згідно Конституції, вони є вичерпаними. Тобто, промова не про те що є гарантовано, а про те що сьогодні не виконуються статті Конституції. На мою думку, ми повинні перейти до створення Нового соціального або суспільного договору (можливо й створення Нової конституції), в якому потрібно врахувати обов’язки, не тільки громадян перед державою, а також передбачити обов’язки суспільного життя, а саме створення ЛАДУ. Послідовно вибудовувати Республіку, замість держави.

Чи підтримуєте Ви ратифікацію Римського статуту, щоб Україна стала повноправним членом Міжнародного кримінального суду?

Так, ратифікацію Римського статуту необхідно проводити, в як найкоротші терміни.

Чи будете Ви ініціювати закріплення в Конституції національної автономії для кримських татар?

Ні, я противник закріплення окремих національно-територіальних формувань. Можливо після відновлення цілісності держави, вирішення питання знаходження України в геополітичному просторі, повного обстоювання суверенітету (в тому числі економічного), створення Республіки, але не зараз.

Чи підтримуєте Ви заборону російських фільмів, розповсюдження книжок, виданих в Росії, блокування російських телеканалів та соціальних мереж?

«Взагал» ні, потрібно буде провести неабияку працю, для виявлення вирішення питання, чи несуть ті чи інші продукти Російської культури  загрозу для нас. Щодо заборони каналів, спірні питання також, краще вибудовувати систему інформаційних контраргументів, та транслювати необхідні нам меседжі використовувая методи інформаційної війни.

Чи є у Вас план подолання наслідків війни та пошуку балансу між прощенням та покаранням? Якщо так, то який?

Перше введення військового стану на всіх теренах України, для формування єдиної базової структури захисту. Послідовний розвиток територіальної оборони, за принципом комплексного вирішення питань безпеки. Після вирішення питань, в тому числі, щодо участі міжнародних структур саме у визволенні, від терористів непідконтрольних територій, потрібно вводити режим перехідного стану. Крім того потрібне формування судів перехідної юстиції, з залученням присяжних, які будуть обиратись «рандомно». Насамперед потрібно використовувати метод, що більше провини на тих хто віддавав прикази, а не саме виконував. Крім того потрібно, виявити, хто, як, в якої мірі сприяв відторгненню територій, та смерті громадян України, не зважаючи на залежності від діючого статусу, з оприлюдненням цього факту. Чи потрібно робити загальну амністію? Ні, але потрібно виважено підходити до формування покарання. В подальшому потрібно формувати та вводити програму, лагідної Українізації, та програму захисту від екологічної катастрофи.

Чи готові Ви підтримати ратифікацію Україною Стамбульської конвенції про протидію домашньому насильству?

Так. Безпосередньо. Терміново.

Чи підтримуєте Ви реєстрацію цивільного партнерства та чи вийдете на Марш Рівності?

Не вважаю це питання критичним, для становлення нації, або вирішення накоплених проблем. Ні, приймати участь не буду, але не буду й заважати.

Чи вважаєте Ви, що Україна зобов’язана виплачувати пенсію всім мешканцям окупованих територій Криму і Донбасу, хто її заробив?

Так. В Україні діє солідарна система. Тому якщо вважати, хто саме заробив пенсії, для людей проживаючих на окупованої території, то треба ставити питання, хто надав безкоштовну освіту діючий владі та інші питання…

Чи підтримуєте Ви скасування мораторію на вільну купівлю/продаж землі?

Після прийняття низки законів, щодо регулювання ринку землі, та захисту від монополізації. Крім того особисто вважаю потрібним, до відкриття ринку землі вирішити питання щодо надання землі, яка гарантована ВСІМ громадянам України згідно діючого законодавства.

Чи готові Ви відмовитися від соціальних гарантій, які не відповідають можливостям держави?

Так. Вважаю, за необхідне, повну зміну  діючий «недосистеми».​​​​​​​

 Поділитися