MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Оцінка діяльності Національної поліції України за допомогою опитування громадської думки (ДОПОВНЕНО)

11.03.2019    джерело: khisr.kharkov.ua
Дослідження, яке дозволило оцінити діяльність поліції у 2018 році за допомогою вивчення громадської думки, було проведено ХІСД за підтримки ХПГ в усіх областях України. // Доповнення: додані звіти окремо по регіонах.

До вашої уваги пропонуються результати унікального дослідження, яке дозволило оцінити діяльність поліції у 2018 році за допомогою вивчення громадської думки. Дослідження було проведено Харківським інститутом соціальних досліджень (ХІСД) за підтримки Харківської правозахисної групи (ХПГ) в усіх областях України. Звіт містить інформацію про те, як громадяни сприймають поліцію, яким є рівень довіри до неї. Також наведені основні показники успішності діяльності поліції у країні та регіонах, побоювання громадян та інші.

Сподіваємось, що дані дослідження будуть використані керівництвом поліції для покращання діяльності, бо саме цього вимагає частина 3 ст. 11 Закону України «Про Національну поліцію». Запрошуємо всіх до обговорення того, наскільки є об’єктивною практикована система показників та хто й як повинен оцінювати поліцію у майбутньому.

Завантажити  звіт у форматі PDF можна за цим посиланням.


Окремо по регіонах України (PDF):

Вінницька обл.

Волинська обл.

Дніпропетровська обл.

Донецька обл.

Житомирська обл.

Закарпатська обл.

Запорізька обл.

Івано-Франківська обл.

м. Київ

Київська обл.

Кіровоградська обл.

Луганська обл.

Львівська обл.

Миколаївська обл.

Одеська обл.

Полтавська обл.

Рівненська обл.

Сумська обл.

Тернопільська обл.

Харківська обл.

Херсонська обл.

Хмельницька обл.

Черкаська обл.

Чернівецька обл.

Чернігівська обл.

 Поділитися