MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ненадання медичної допомоги в українських колоніях. Перемога в ЄСПЛ (ВІДЕО)

12.03.2019   
ХПГ-інформ
Європейський суд з прав людини ухвалив надати позивачам компенсацію у розмірі близько 8 тисяч євро кожному. Але правозахисники називають цю перемогу сумною. Дивіться сюжет «Магнолії–ТВ».

Ми вже повідомляли, що 7 березня цього року Європейський суд з прав людини ухвалив рішення у справі «Король та інші проти України», в якому були об’єднані заяви восьми ув’язнених. Спільна риса цих заяв – ненадання необхідного лікування й медичної допомоги засудженим, що визнається знущанням та жорстоким поводженням (стаття 3 Конвенції про захист прав та основоположних свобод людини).

Адвокат ХПГ Василь Мельничук представляв інтереси одного з заявників – п. Жукова.

ЄСПЛ ухвалив надати позивачам компенсацію у розмірі близько 8 тисяч євро кожному. Але правозахисники називають цю перемогу сумною. Дивіться сюжет «Магнолії–ТВ».

 Поділитися