MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Щасті українській владі передали засуджених з ОРДЛО

20.03.2019   
ХПГ-інформ
60 засуджених з окупованих районів Луганської області продовжать відбувати покарання на підконтрольній Уряду України території. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова.

60 засуджених з окупованих районів Луганської області продовжать відбувати покарання на підконтрольній Уряду України території. Передача відбулася в містечку Щастя. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова.

Серед переміщених — три чоловіки і жінка, що перебували більш ніж 9 років в пенітенціарних закладах без рішення суду, їх вину не було доведено. Це є грубим порушенням їх прав на справедливий суд.

«Ми продовжуватимемо роботу з переміщення громадян України, які виявили бажання відбувати покарання на вільній території і тих, чиї строки ув’язнення сплили. Наш наступний візит до Луганської області сплановано на кінець квітня. Ми знову заберемо 60 ув‘язнених. Обговорила питання щодо можливості передачі нам засуджених, адреса реєстрації яких на територорії непідконтрольній українському Уряду або на території тимчасово окупованого Криму,» — зазначила Омбудсмен.

 

 Поділитися