MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Запроваджено безвіз із Таїландом до 30 днів

14.04.2019   
Денис Волоха

Відсьогодні громадяни України можуть відвідувати Королівство Таїланд із туристичною метою на період до 30-ти календарних днів без оформлення візи.

Для поїздки потрібно мати лише закордонний паспорт (необов’язково біометричний).

Щоби перебувати в країні строком більшим за тридцять днів, необхідно оформити візу. МЗС також нагадує, що під час поїздки за кордон необхідно мати страховку.

Раніше Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомляв, що Україна веде перемовини з 22-ма країнами світу щодо запровадження безвізового режиму перетину кордону.

Відповідно до даних сайту www.passportindex.com, український закордонний паспорт зараз дозволяє відвідати без візи 90 країн. Ще в 32-х країнах візу можна оформити під час прибуття. За рейтингом «потужності» цей сайт розташовує біометричний паспорт громадянина України на 64-й з-поміж 199 сходинок глобального рейтингу. П’ятіркою «найпотужніших» країн за можливістю безвізового в’зду вважаються Об’єднані Арабські Емірати, Люксембург, Фінляндія, Німеччина та Іспанія.

Henley Passport Index ставить Україну на 40 місце за цим же показником та зазначає, що українці можуть відвідувати 128 країн без оформлення візи. За часи існування індексу (з 2006-го року) наша держава піднялася на 40 із 64-ї позиції у світовому рейтингу.

 Поділитися