MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

З території «ЛНР» Україні передали 60 в’язнів

22.04.2019   
ХПГ-інформ
Засуджені українські громадяни, яких утримували в пенітенціарних закладах так званої ЛНР, продовжуватимуть відбувати покарання в пенітенціарних закладах на підконтрольній уряду України території.

Сьогодні у м. Щасті з непідконтрольної українській владі території Луганської області передали 60 засуджених, яких утримували в пенітенціарних закладах так званої ЛНР. Про це у Facebook повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

«Зараз у містечку Щастя завдяки проведеним перемовинам нам передали 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини», – написала Л. Денісова.

Фото з Facebook Людмили Денісової

Як відзначає Омбудсмен, з грудня минулого року по квітнень цього року з окупованої частини Луганської області вдалося перемістити 195 громадян України. З них вже 34 – звільнені.

Нагадаємо, 20 березня в Щасті українській стороні з території «ЛНР» так само були передані 60 ув’язнених українських громадян для подальшого відбування покарання на підконтрольній уряду України території.

 Поділитися