MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

МВФ виступає за світовий податок на вуглекислий газБрудне повітря могло бути причиною смерті дівчинки з ЛондонаОдне з найкращих міських сміттєзвалищ України знаходиться біля Бузького лимануЧеркаси «проти» сортування сміттяРозливи нафтопродуктів, відсутність контролю підземних вод та обліку відходів – сміттєвий полігон міста РівногоЕкопропаганда, заборона циркових тварин та обмеження використання пластику – що треба знати про нову Екологічну стратегію-2030Усі найбільші підприємства Дніпропетровської області порушують екологічні нормиЧернівецьке сміття спочатку потрапляє до Харкова, а потім ми його купуємо по всій УкраїніВідсутність нічного освітлення, три пожежі, забруднення атмосфери – сміттєзвалище Івано-ФранківськаНа сміттєвому полігоні Луцька зафіксовано 7 порушень екологічних нормЯк впливають на довкілля заводи Донеччини та ЛуганщиниЗабруднення довкілля, відсутність документів на право власності, порушення у поводженні з відходами – металургійні підприємства Запорізької областіМешканці Київщини вживають неякісну водуСитуація є не критичною, але передкритичноюВерховний Суд – на варті законності в дельті Дунаю! (Повідомлення львівської організації «Екологія. Право. Людина»)Екологія в Україні хороша, погана – екологічна ситуаціяВ Україні розпочала роботу еколого-правова гаряча лінія

Единбург закриває дороги в центрі: що таке Open Streets Project?

06.05.2019   
Денис Волоха
Шотландська столиця, за словами міської адміністрації, стала першим містом у Сполученому Королівстві, яке приєдналося до «Руху відкритих вулиць», щоби зменшити рівень забрудненості повітря.

© Robin Mitchell
Столиця Шотландії, за словами міської адміністрації, стала першим містом у Сполученому Королівстві, яке приєдналося до «Руху відкритих вулиць», щоби зменшити рівень забрудненості повітря.

Віднині кожної першої неділі місяця рух центральними вулицями батьківщини Вальтера Скотта буде закритий для моторизованого транспорту протягом найближчих вісімнадцяти місяців, — пише Guardian.

«Ми побачили, наскільки успішними виявилися подібні практики у світі в питаннях заохочення подорожей, покращення якості повітря та створення більш безпечного та невимушеного середовища, тож я не можу дочекатися, коли це станеться у [шотландській] столиці», — говорить член місцевої ради Леслі Макіннес.

«Зміна клімату це справжня загроза для суспільства, нам потрібно діяти, і Open Streets це, поза сумнівом, крок у правильному напрямі. Ми щиро віддані створенню доступного, сталого та піпл-френдлі міста».

Учора з 12:00 до 17:00 певними вулицями Единбурга був заборонений проїзд на автомобілі. На закритих для машин вулицях відбувалися музейні виставки, пікніки, джазова програма, сеанс китайського бойового мистецтва тай-цзи, тест-драйв електровелосипедів та інші заходи. Окрім цього, протягом усього наступного тижня в місті можна буде безкоштовно орендувати велосипед.

© The City of Edinburgh Council

© Sophie Eastwood

Проект «Відкриті вулиці»  покликаний відкрити міські дороги для людей, тимчасово закривши їх для авто- та мототранспорту.

«Open Streets Project це, з одного боку, просвітницький проект, з іншого — інструментарій, а також інформаційна база даних. — Ідеться на сайті ініціативи. — Наша команда може запропонувати допомогу та наставництво організаціям та містам, щоби допомогти їм створити чи розвинути програми відкритих вулиць. Ми віримо, що кожна громада, незважаючи на її розмір, може отримати користь від відкритих вулиць».

Інструментарій Open Streets Project пропонує базу даних із рекомендаціями щодо планування, фінансування, маркетингу та інших аспектів створення локальної програми відкритих вулиць.

Читайте також: Брудне повітря могло бути причиною смерті дівчинки з Лондона.

 Поділитися