MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Латвія визнала депортацію кримських татар 1944 геноцидом

12.05.2019   
Денис Волоха

Сейм Латвії визнав геноцидом депортацію кримських татар, організовану радянською владою у 1944-му році, — пише Громадське радіо.

Рішення ухвалене до 74-ї річниці трагедії та не в останню чергу пов’язане з подіями останніх п’яти років: анексією РФ Криму та подальшими обшуками, затриманнями та іншими репресивними діями щодо кримськотатарського народу з боку окупантів, про які ми неодноразово писали та продовжуємо писати.

«Немислимо, що кримські татари вже вдруге за 75 років насильно пригнічуються й переслідуються. Викликає занепокоєння, що історія може повторитися», — сказав Голова комітету Сейму з іноземних справ Латвії, який раніше схвалив проект згаданого рішення Сейму, Ріхардс Колс.

Читайте також: Литва оголосила російського співака Григорія Лепса персоною нон ґрата

 Поділитися