MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Вінницький кризовий центр для мам закривається через рахунки за комуналку

22.05.2019   
Денис Волоха
Кризовий центр тимчасового проживання мам із дітьми «Дім Мама», створений три роки тому, припинить свою діяльність через два тижні, — пише його засновниця у Фейсбуці.

Засновниця центру «Дім Мама» та діти, що живуть в центрі. Фото з Фейсбуку
Кризовий центр тимчасового проживання мам із дітьми «Дім Мама», створений три роки тому, припинить свою діяльність через два тижні, — пише його засновниця у Фейсбуці.

Центр, який у селі поблизу Вінниці відкрила й утримувала Ольга Череватова та її родина, відповідно до інформації на сторінці центру, допомагає матерям із дітьми, які потрапляють у скрутне становище (через домашнє насильство, втрату помешкання тощо), отримати тимчасовий прихисток та влаштувати подальше життя: «Центр допомагає жінкам не втратити в тяжку хвилину відчаю найдорожчий свій скарб — дитину».

«Головна метa центру — це профілактика сирітства. Наш центр створений для того щоби батьки не віддавали дітей у дитбудинки, a у важкий період свого часу могли пожити в центрі, поки не налагодяться життєві проблеми», — розповідала Ольга виданню Вiнниця.info три роки тому, коли відкрили центр.

© Ольга Череватова

Зараз засновниця пише, що більше не може впоратися з утриманням «Дому Мами», а місцева влада, на допомогу якої сподівалася жінка, не виправдала її очікувань.

«Я так сподівалась до останнього, що наша влада, до якої я неодноразово зверталася по допомогу, якось зможе мені допомогти. Через 2 тижні центр буде порожній, без діток та матусь. Усе, що є в центрі, буде роздано матусям, які залишаються без підтримки. Якщо у Вас є можливість прихистити хоча б одну родину, я буду вдячна».

На момент написання новини допис Ольги Череватової про закриття центру налічував 104 коментарі, переважно зі словами підтримки та пропозиціями спробувати зберегти «Дім Маму»

 Поділитися