MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Вінницький кризовий центр для мам закривається через рахунки за комуналку

22.05.2019   
Денис Волоха

Засновниця центру «Дім Мама» та діти, що живуть в центрі. Фото з Фейсбуку
Кризовий центр тимчасового проживання мам із дітьми «Дім Мама», створений три роки тому, припинить свою діяльність через два тижні, — пише його засновниця у Фейсбуці.

Центр, який у селі поблизу Вінниці відкрила й утримувала Ольга Череватова та її родина, відповідно до інформації на сторінці центру, допомагає матерям із дітьми, які потрапляють у скрутне становище (через домашнє насильство, втрату помешкання тощо), отримати тимчасовий прихисток та влаштувати подальше життя: «Центр допомагає жінкам не втратити в тяжку хвилину відчаю найдорожчий свій скарб — дитину».

«Головна метa центру — це профілактика сирітства. Наш центр створений для того щоби батьки не віддавали дітей у дитбудинки, a у важкий період свого часу могли пожити в центрі, поки не налагодяться життєві проблеми», — розповідала Ольга виданню Вiнниця.info три роки тому, коли відкрили центр.

© Ольга Череватова

Зараз засновниця пише, що більше не може впоратися з утриманням «Дому Мами», а місцева влада, на допомогу якої сподівалася жінка, не виправдала її очікувань.

«Я так сподівалась до останнього, що наша влада, до якої я неодноразово зверталася по допомогу, якось зможе мені допомогти. Через 2 тижні центр буде порожній, без діток та матусь. Усе, що є в центрі, буде роздано матусям, які залишаються без підтримки. Якщо у Вас є можливість прихистити хоча б одну родину, я буду вдячна».

На момент написання новини допис Ольги Череватової про закриття центру налічував 104 коментарі, переважно зі словами підтримки та пропозиціями спробувати зберегти «Дім Маму»

 Поділитися