MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Помер журналіст Вадим Комаров

20.06.2019   
Денис Волоха

Сьогодні вночі, так і не вийшовши з коми, помер черкаський журналіст Вадим Комаров, якому вранці 4-го травня невідомий розбив голову.

«46 днів, перебуваючи у штучній комі, його тіло боролось за життя у цьому світі та душа таки обрала Царство Небесне і Вічний спокій… Щирі співчуття рідним та близьким та всім, хто згадує Вадима добрим словом», — написав у Фейсбуці  колега Вадима Комарова Валерій Макеєв.

Він додав, що правоохоронці, на його думку, надто утаємничують справу Комарова: «відповідей на гострі запитання щодо розслідування злочинів не має. На жаль».

Як повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко, сьогодні о 14:00 на Хрещатику, 27А (біля меморіальної дошки пам'яті журналістів, які загинули під час виконання професійних обов'язків) відбудеться прес-конференція щодо обставин убивства Вадима Комарова.

Як ми вже писали, черкаські правоохоронці заявляють, що активно займаються розслідуванням нападу, але справу розглядають не як посягання на життя журналіста, а як замах на умисне вбивство, хоча й називають потерпілого у своїх звітах саме журналістом.

Лікарі говорили, що в Комарова була ушкоджена ⅓ частина мозку.

 Поділитися