MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Поліція оприлюднила фоторобот імовірного вбивці Вадима Комарова

20.06.2019   
Денис Волоха

Після смерті черкаського журналіста Вадима Комарова поліцейські перекваліфікували справу на умисне вбивство. Правоохоронці просять допомогти знайти ймовірного нападника.

Голова Національної поліції Сергій Князєв під час брифінгу сказав, що оперативники, розслідуючи злочин, опитали вже понад 1320 людей та опрацювали відео з понад ста камер спостереження, що розташовані вздовж маршруту Вадима Комарова в день нападуна нього. Над розслідуванням, за словами Князєва, працює група найдосвідченіших слідчих та оперативників української поліції, яку очолює начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

Комаров, як заявив голова нацполіції, помер сьогодні приблизно о другій годині ночі.

Сьогодні об 11:34 Радіо Свобода, посилаючись на допис речника Управління Нацполіції в Черкаській області Дмитра Грищенка, повідомляло, що поліцейські розглядають три версії мотиву скоєння злочину: професійна діяльність Комарова, раптова сварка та вбивство з корисливих мотивів.

Проте, допис Грищенка, на який посилається Радіо Свобода, згодом був видалений і зараз інформація про мотиви відсутня як на сайті Нацполіції, так і на сторінках її офіційних осіб. Ось слова Дмитра Грищенка, які наводило Радіо Свобода:

«На жаль, на сьогоднішній день особа нападника не встановлена, проте робота у цьому напрямку триває. Зараз справою займається група слідчих слідчого управління поліції Черкаської області. Справа розслідується як умисне вбивство. У слідства є три основні робочі версії — це професійна діяльність потерпілого, раптова сварка з невстановленою особою та вбивство з корисливих мотивів».

Ми надіслали запит до Національної поліції, щоб отримати пояснення щодо розгляду мотивів злочину та причину видалення інформації про це.

Згодом, як і обіцяв голова Нацполіції, з дозволу слідчих оприлюднили фоторобот імовірного нападника на Вадима Комарова. Згідно з повідомленням поліції, це сутулий чоловік високого зросту (приблизно 190 см) та худорлявої статури. У день скоєння злочину чоловік був одягнений у чорні куртку і штани. На голові мав бейсболку чорного кольору з емблемою. Його голова — голена або ж повністю лиса. Взуття — черевики типу «берці» радянського зразка. Під час ходьби чоловік робить досить широкий крок.

«Звертаємося до громадськості та всіх представників засобів масової інформації по допомогу в  ідентифікації ймовірного нападника. Будь-яка ваша інформація щодо підозрюваного може бути корисною для слідства», — сказав Сергій Князєв.

Черкаський журналіст Вадим Комаров був побитий зранку 4-го травня, після чого впав у кому, так і не вийшовши з неї аж до своєї смерті. Харківська правозахисна група висвітлювала та продовжуватиме висвітлювати обставини нападу на Комарова й розслідування злочину правоохоронцями. Посилання на всі попередні матеріали про інцидент наведено в блоці «Схожі повідомлення».

 Поділитися