MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Рабство у XXI столітті’ — звіт про візит до Темнівської виправної колонії №100Сучасне рабство: як не потрапити на гачокПоліція: двоє волинян відправляли людей у трудове рабство до Польщі«Требуется пеший курьер» – дещо про сучасне рабствоУкраїнським дітям загрожує рабствоХарківські правоохоронці не допустили вивозу жінок для продажу у сексуальне рабствоБезработные о своих правах будут знать – в рабство не станут попадатьОсвітнє рабствоПравозахисники: українців менше продають за кордон. Рабство тепер процвітає вдомаКиїв вестиме облік українців проданих у рабствоУкраїнські чоловіки почали частіше потрапляти в трудове і сексуальне рабствоУзаконенное рабствоТорговців кримськими секс-рабинями віддадуть під судПравоохоронці перекрили секс-канал з України до ТуреччиниУ Харкові накрили модельне агентство, яке відправляло дівчат у рабствоПозбавлення волі за торгівлю людьмиМешканці Рівного відправили в рабство 40 жінокСто тисяч українців продали в рабство (розширено)

Поліція звільнила ~100 людей із рабства під виглядом ‘реабілітаційних центрів’

01.07.2019   
Денис Волоха

Поліція Донеччини говорить про викриття очолюваної росіянином мережі «трудових таборів», які організатори видавали за реабілітаційні центри для людей із наркозалежністю.

Зловмисники набирали «трудові бригади» через оголошення, обіцяючи безкоштовно позбавити громадян від наркотичної, зокрема алкогольної, — залежностей, видаючи себе при цьому за працівників соціальних служб.

«У ‘пацієнтів’ — чоловіків та жінок, відбирали документи, телефони та особисті речі, і тримали їх у заручниках. ‘Реабілітація’ полягала у важкій праці: на будівництві, розвантаженні, земельних роботах тощо. Щодо тих, хто відмовлявся, застосовували заходи фізичного впливу. Умови проживання та харчування були мінімальними. Потерпілі постійно перебували під наглядом. Грошей за виснажливу роботу ‘полонені’ не отримували: усі кошти йшли до ‘благодійної’ організації та опинялися на особистому рахунку її керівника. З одного ‘реабілітаційного центру’ він отримував до 4 тисяч гривень на день», — ідеться в повідомленні поліції.

Під час спільної з прикордонною службою спецоперації поліцейські викрили три таких центри: у Маріуполі, Львівській та Івано-Франківській областях. Злочинне угрупування очолював громадянин Росії.

Правоохоронці здійснюють досудове розслідування в рамках відкритого за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу (торгівля людьми) провадження.

 Поділитися