MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Увага — міни!

На Луганщині горить замінований ліс

04.07.2019   
ХПГ-інформ
У Піщаному лісництві загорілася лісова підстилка. Вогнем охоплено вже 20 гектарів. Гасити неможливо: територія замінована.

У Піщаному лісництві загорілася лісова підстилка, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Вогнем охоплено вже 20 гектарів лісу. Гасити полум’я неможливо: територія замінована.

 Фото з сайту ukrreporter.com.ua

Пожежа сталася 3 липня недалеко від села Колесниківка Станично-Луганського району. Як заявив 5-му каналу голова місцевої районної адміністрації, можливою причиною загоряння міг стати мінометний обстріл з боку бойовиків.

Щоб зупинити розповсюдження вогню, палаючу ділянку почали оборювати трактором, але стався вибух. Тракториста поранено: в нього контузія і травма руки. Зараз на місці події працює піротехнічна група. 

Фото Державної служби з надзвичайних ситуацій

Україна посідає третє місце в світі за загальною кількістю жертв, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни. Згідно з Річним звітом Landmine Monitor 2018, попереду лише Афганістан і Сирія.

 

 Поділитися