MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Крим: на берег винесло тіло кримського татарина з прив’язаною до шиї гирею

11.07.2019   
Денис Волоха
На пляж селища Миколаївка Сімферопольського району з моря винесло труп 61-річного підприємця Рашида Яг’єва, який зник безвісти у квітні цього року.

На пляж селища Миколаївка Сімферопольського району з моря винесло труп 61-річного підприємця Рашида Яг’єва, який зник безвісти у квітні цього року.

За словами очевидців, чоловік був одягнений у костюм, а тіло було сильно спотворене, через що його було неможливо впізнати.

«Знайдений на березі в Миколаївці — це Рашид Яг’єв. Труп уже розкладався, ледь витягнули. Голова й кисті відокремилися від тіла», — цитує власні джерела телеканал ATR

Слідчі з’ясовують, був інцидент убивством чи суїцидом.

Рашид Яг’єв був підприємцем: у Сімферополі в нього були торгові точки та склади. Востаннє його бачили 20-го квітня 2019-го року.

 Поділитися