MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Криворізький суд виніс вирок за носіння футболки з радянським гербом

27.10.2019   
Денис Волоха

Засудженому чоловікові замінили покарання роком випробувального строку.

Чи міг радянський кат Фелікс Дзержинський подумати, що колись суд із його прізвищем у назві буде засуджувати за носіння футболки з серпом і молотом?

Як зазначається у вироку Дзержинського районного суду Кривого Рогу, обвинувачений приблизно з 11:00 години до 17:00 години, перебуваючи у громадському місці — біля торгово-розважального центру «Плаза», розташованого в Металургійному районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, де, вдягнувши футболку червоного кольору з зображенням на фронтальній частині державного гербу СРСР, затвердженого 06.07.1923 Центральним виконавчим комітетом Союзу Радянських Соціалістичних Республік, який є символікою комуністичного тоталітарного режиму і включає в собі зображення серпа, молота та п'ятикутної зірки, публічне використання яких заборонено ст. 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», публічно використовував вищевказану символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Чоловік уклав угоду з прокуратурою, визнавши себе винним та погодившись на 1 рік обмеження волі. Суд замінив призначене покарання роком випробувального строку.

Футболку з гербом Радянського Союзу Криворізький Суд постановив знищити.

 Поділитися