MENU

Вищий антикорупційний суд України ухвалив перший вирок

31.10.2019
ХПГ-інформ

Колишню суддю апеляційного суду Дніпропетровської області визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 –  декларуванні недостовірної інформації, йдеться в повідомленні на сайті Вищого антикорупційного суду. 

Згідно з інформацією видання zahid.net, суддя не подала електронну декларацію за 2015 рік. Не погоджуючись із нормами закону, вона натомість підготувала звітний документ на папері. Вона відмовилася отримувати індивідуальний податковий номер та оформлювати електронний цифровий підпис, адже, на її думку, електронний носій фактично підміняє її особистий підпис та ім’я.

Вищий антикорупційний суд призначив колишній судді штраф у розмірі трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51 тисяча гривень). Крім того, протягом року їй заборонено обіймати державні посади, крім виборних.   

Вирок можна оскаржити до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду упродовж 30 днів.


Перший обвинувальний акт НАБУ та САП направили до Вищого антикорупційного суду на початку вересня: йдеться про колишнього першого заступника генерального директора ДП «Державний науково-дослідний та проектний інститут титану», повідомляє сайт НАБУ.

 Поділитися