MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Крим за завісою: путівник зоною окупації

13.11.2019   
ХПГ-інформ
Нове надходження до бібліотеки ХПГ: книга, що містить ексклюзивні матеріали про окупацію Криму. Видання підготував Центр дослідження безпекового середовища «Прометей». Дякуємо колегам.

Видання під такою назвою підготував Центр дослідження безпекового середовища «Прометей» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив та Міжнародного фонду «Відродження». Книга містить ексклюзивні матеріали про окупацію Криму, зібрані міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm. Кілька примірників путівника надійшло до бібліотеки ХПГ.

Путівник підготували до п’ятої річниці російської окупації Криму. Це насичений фактами та ілюстраціями лаконічний виклад ключових історичних, політичних та соціальних проблем Криму. Автори книги висвітлили питання статусу Криму та Севастополя, кримськотатарське питання, проблеми базування Чорноморського флоту Російської Федерації та делімітації морської акваторії, перебіг окупації Криму в лютому-березні 2014 року. Окреслено основні проблеми сучасного становища окупованої території. 

Внаслідок окупації та анексії Криму Росія порушила 407 двосторонніх угод з Україною і 80 міжнародних договорів. У додатку до книги наведено основні з них. 

Книга продовжує серію компактних довідників про сірі зони безпекового середовища, розпочату вже знаною в експертному середовищі книгою «Донбас у вогні. Путівник зоною конфлікту».

 Поділитися