MENU

Крим за завісою: путівник зоною окупації

13.11.2019
ХПГ-інформ

Видання під такою назвою підготував Центр дослідження безпекового середовища «Прометей» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив та Міжнародного фонду «Відродження». Книга містить ексклюзивні матеріали про окупацію Криму, зібрані міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm. Кілька примірників путівника надійшло до бібліотеки ХПГ.

Путівник підготували до п’ятої річниці російської окупації Криму. Це насичений фактами та ілюстраціями лаконічний виклад ключових історичних, політичних та соціальних проблем Криму. Автори книги висвітлили питання статусу Криму та Севастополя, кримськотатарське питання, проблеми базування Чорноморського флоту Російської Федерації та делімітації морської акваторії, перебіг окупації Криму в лютому-березні 2014 року. Окреслено основні проблеми сучасного становища окупованої території. 

Внаслідок окупації та анексії Криму Росія порушила 407 двосторонніх угод з Україною і 80 міжнародних договорів. У додатку до книги наведено основні з них. 

Книга продовжує серію компактних довідників про сірі зони безпекового середовища, розпочату вже знаною в експертному середовищі книгою «Донбас у вогні. Путівник зоною конфлікту».

коментарі: 0     
Для того щоб залишати коментарі, вам потрібно зареєструватися і/чи увійти під своїм паролем
 Поділитися