MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Свавільно засудженим – волю! (АНОНС)

18.11.2019   
Андрій Діденко

До уваги представників громадськості, родичів свавільно засуджених і всіх небайдужих людей, бо на місці свавільно засудженого завтра може опинитися кожний із Вас, тому приєднуйтесь до проведення акції!

3 грудня (вівторок) об 11 годині під стінами Верховної Ради України за адресою: місто Київ, вулиця Грушевського, 5 відбудеться вулична акція, присвячена проблемі, яка протягом десятиліття існує в Україні – це відсутність можливості перегляду судових рішень, які набрали законної сили і мають чисельні порушення процесуального і матеріального права. Законопроект за № 2033а, який прозвали «Законопроектом останньої надії», який вирішував ці питання, у попередньому парламенті був ухвалений у першому читанні і в цілому. У новому парламенті зареєстрований законопроект під № 0881 знятий з розгляду як такий, що втратив актуальність.

У вигляді театралізованого дійства буде продемонстровано, як засуджені за свавільними судовими рішеннями, у тому числі і засуджені довічно, перебувають немов в могилі, намагаються вилізти, і з одного боку стоять судді і прокурори, а з іншого – народні депутати, і не дають цього зробити.

Акція проводиться за ініціативи родичів свавільно засуджених, за підтримки Харківської правозахисної групи, Української Гельсінської Спілки з прав людини, ГО «Альянс Української Єдності», ГО Майдан громадський контроль, ГО «Рух громадських спонукань».

По додаткову інформацію звертатися до Андрія Діденка (093 985 25 74) або Олега Цвілого (068 933 28 82).

Акція під стінами ВРУ 14 березня 2017 року (архівне фото)
 Поділитися