MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

З початку року на Донбасі загинули 26 цивільних осіб

12.12.2019   
ХПГ-інформ
За даними Місії ООН з прав людини в Україні, від початку року до середини листопада на Донбасі з обох боків лінії розмежування загинуло 26 цивільних осіб, 136 зазнало поранень.

Від початку року до середини листопада на Донбасі з обох боків лінії розмежування загинуло 26 цивільних осіб, 136 зазнало поранень. Про це повідомила голова Місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер під час презентації періодичної доповіді щодо ситуації на Сході України за період від 16 серпня до 15 листопада поточного року, – передає «Укрінформ».

Матильда Богнер (фото: un.org.ua)

«Упродовж звітного періоду шістьох цивільних осіб було вбито, а 36 – поранено. Загальна кількість жертв серед цивільного населення у 2019 році становила 162 особи станом на 15 листопада: 26 убитих і 136 поранених», – цитує видання Матильду Богнер.

З її слів, це на 40 % менше, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, і є найнижчою за весь період конфлікту.

Починаючи із середини квітня 2014 року загальна кількість загиблих серед цивільного населення пообіч лінії зіткнення на Донбасі становить 3 344 людини, кількість поранених перевищує 7 000, – підкреслила голова Місії ООН.

Нагадаємо, минулого місяця Український офіс ООН з координації гуманітарних питань назвав конфлікт на Сході України найстарішим, адже люди похилого віку складають 30 % тих, хто зазнав поневірянь унаслідок збройного конфлікту. Понад 560 тисяч осіб втратили можливість отримувати пенсію через бюрократичні перешкоди.

 Поділитися