MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

На Вінниччині поліція викрила торгівлю людьми

13.12.2019   
Денис Волоха

За даними поліції, подружжя на Вінниччині організувало пилораму, де незаконно утримувало людей, примушуючи їх працювати задарма.

Співробітники управління боротьби з торгівлею людьми, як зазначають у поліції, — викрили в Бершадському районі Вінницької області підпільне підприємство, власники якого (чоловік та дружина) займалися трудовою експлуатацією людей, яким пообіцяли «гідні умови проживання» та 5 тисяч гривень заробітної плати. 

Спецпризначенці КОРД виявили сімох чоловіків без документів, чию працю незаконно використовували впродовж кількох місяців. Люди працювали на закритій території,  їх контролював наглядач.

За словами начальника поліції Вінницької області Юрія Педоса, чоловік та дружина, віком 44 та 42 роки, незаконно утримували на підприємстві людей, примушуючи їх безкоштовно працювати, застосовуючи психологічний тиск та фізичне насильство.

Поліція затримала організатора, а також встановила особи двох людей, які займались вербуванням. Як зазначають у поліції, жертвами вербувальників переважно ставали люди, що опинилися в скруті та не мали де жити.

Правоохоронці розслідують справу за статтею про торгівлю людьми, вчинену за попередньою змовою групою осіб. Такий злочин карається позбавленням волі від п’яти до дванадцяти років із можливою конфіскацією майна.

Поліція також повідомляє про обшуки за місцем  проживання та місцем роботи затриманих, проте кого саме затримали, окрім організатора, та чи оголосили їм підозру — не повідомляється.

 Поділитися