MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

І знову не пускають. Тепер – колонія № 43

10.01.2020   
Ірина Скачко

Сьогодні юристів та журналістів ХПГ у супроводі помічника народного депутата Володимира Глущенка не пустили на територію Харківської виправної колонії № 43. За нашою інформацією саме сюди після «попередження бунту» було переведено кількох засуджених з ВК № 25. Але дізнатися про їхній стан нині неможливо.

Згодом потрапити за периметр вдалося лише адвокату ХПГ Геннадію Токареву, який скористався правом відвідати свого клієнта.

Відповідно до статті 24 КВК України, помічники-консультанти народних депутатів України у супроводі до трьох медичних працівників для медичного огляду засуджених та до двох представників засобів масової інформації можуть безперешкодно відвідувати установи покарання без спеціального дозволу (акредитації) в будь-який час.


Нагадаємо, вчора правозахисники ХПГ не потрапили на територію Олексіївської колонії № 25, де, за інформацією ДКВС України, було попереджено бунт. За свідченням чоловіка, який саме вчора звільнився з 25-ї колонії, 8 січня  ув’язнені зазнали жорстоких катувань.


Проект ЄС «Боротьба проти катувань, поганого поводження та безкарності в Україні»
 Поділитися