MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Аналіз закону про забезпечення функціонування української мови як державної

31.01.2020    джерело: documentcloud.adobe.com
Володимир Яворський
Метою дослідження є окреслення проблемних правових норм нового закону про державну мову, що стосуються прав людини.

Це дослідження не є вичерпним. Його метою є лише окреслення проблемних правових норм нового закону про державну мову, що стосуються прав людини.

Дослідження побудоване на зіставленні правових норм закону з міжнародними стандартами у сфері прав людини та нормами Конституції України. Ці міжнародні стандарти з прав людини закріплені в численних міжнародних угодах та міжнародних нормах, починаючи із Загальної Декларації прав людини, Міжнародного пакту про громадські та політичні права, Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод й десятків інших. Україна ратифікувала ці угоди, цим погодилася на їхнє дотримання та впровадження в країні, а тому вони є обов’язковими для країни. Свобода розсуду держави обмежена цими правовими інструментами з метою захисту прав людини.

Скачати текст у форматі PDF

 Поділитися