MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Підозрювані в убивстві Кирила Тлявова залишатимуться під вартою

25.02.2020   
Проти катувань
Двом експоліціянтам і цивільній особі, яких підозрюють у вбивстві п’ятирічного хлопчика, запобіжний захід продовжили на два місяці.

Трьох підозрюваних у вбивстві п’ятирічного Кирила Тлявова – колишніх поліціянтів Володимира Петровця та Івана Приходька, а також цивільного Дмитра Кривошея – 24 лютого Переяславський районний суд залишив під вартою на два місяці, – передає видання «Тиждень.ua», посилаючись на Громадське.

Фото: «Факты»

Суд залишив без альтернативи запобіжний захід Приходьку, а Петровцю та Кривошею дав можливість внесення застави у розмірі 273 тисяч гривень. Неповнолітньому сину Петровця суд продовжив запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Підозри оголошено чотирьом фігурантам провадження.


Коротко про справу

31 травня десь о 13:00 двоє поліціянтів Переяслав-Хмельницького відділу Національної поліції – Володимир Петровець і Іван Приходько, а також цивільний Дмитро Кривошей і неповнолітній син Петровця під час відпочинку, вживаючи алкогольні напої, вирішили постріляти по металевих банках та інших предметах із невстановленої вогнепальної зброї. Розважалися правоохоронці в місцевості, де могли бути сторонні особи. Приблизно о 15:30 хтось зі стрільців влучив у п’ятирічного Кирила Тлявова.

Хлопчика з тяжкою відкритою проникливою черепно-мозковою травмою доставили до реанімаційного відділення районної лікарні. 3 червня Кирило помер.

5 листопада 2019 року були повідомлені остаточні підозри. «Допити, результати всіх експертиз доводять, що дитина була вбита кулею, яка випущена за зброї з відстані 80 метрів о 15:36, зробив це інспектор поліції», – заявив тодішній директор ДБР Роман Труба.

За інформацією ЗМІ, один із підозрюваних – І. Приходько, 31-річний лейтенант поліції. З 2010 року працював у ДАІ в Києві, 2015 року став командиром відділення у 5-й роті столичної поліції. У 2016-му звільнений через невідповідність, однак поновлений рішенням Окружного адміністративного суду Києва. Після цього повернувся працювати «патрульним» у Київську область.

Другий підозрюваний – В. Петровець, 42 роки. Спеціальність за освітою – водій-пасічник. У 1999 році став інспектором ДАІ, у 2005–2006 роках працював у «Кобрі», після чого повернувся в дорожній патруль. У 2015-му, під час реформи поліції, був звільнений, а потім призначений командиром відділення роти особливого призначення № 1 в Києві. У 2017 році знову повернувся на дороги Київської області як поліціянт загону № 5. З березня 2018-го працював у секторі превенції водної поліції Переяслав-Хмельницького.

 Поділитися