MENU

Мін’юст запустив сайт про юридичне протистояння України й РФ

13.04.2020
Денис Волоха

Відтепер Міністерство юстиції обіцяє публікувати оновлення щодо позовів України проти Росії на новому вебсайті.

Міністерство юстиції України запустило сайт lawfare.gov.ua, на якому зібрана інформація про справи України проти Росії в міжнародних судах, таких як Міжнародний суд ООН або Європейський суд з прав людини.

Окрім інформації про самі позови та мапи із судами на головній сторінці, на сайті є розділ про «команди», які протистоять у судах — як з боку України, так і з боку Росії.

Незважаючи на модний дизайн та анімацію, сайт місцями ще доволі «сирий», що визнає й міністр юстиції Денис Малюська.

«Не судіть суворо — ми ще доповнюватимемо та оновлюватимемо викладену інформацію. Але як для початку, імхо, виглядає досить пристойно, — написав Малюська у Фейсбуці. — Ми викладатимемо основну інормацію про юридичну частину гібридної війни з РФ саме на цьому інформаційному ресурсі».

Наприкінці 2018-го року Нафтогаз запустив онлайн-лічильник заборгованості перед ним російського Газпрому. Проте, зараз сайт уже не працює.

У грудні 2018-го року прокуратура АР Крим передала до Міжнародного кримінального суду понад 700 сторінок доказів злочинів РФ проти громадян України на окупованій території півострову, а в листопаді 2019-го Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію у справі України проти Росії.

коментарі: 0     
Для того щоб залишати коментарі, вам потрібно зареєструватися і/чи увійти під своїм паролем
 Поділитися