MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Франції відкрилося відділення Міжнародного Меморіялу

21.05.2020   
ХПГ-інформ
Очолив нову асоціяцію відомий французький історик, спеціяліст з історії СРСР Ніколя Верт.

Французькі дослідники і правозахисники оголосили про створення у Франції відділення Міжнародного Меморіялу. Його очолив один з провідних спеціялістів з історії ГУЛАГу Ніколя Верт. Формально асоціяція з’явилася 7 травня, – повідомляє RFI.

Ніколя Верт


«Ми вирішили підтримати Міжнародний Меморіял у Росії у справді складний для організації момент у зв’язку з репресіями та спробами залякати, яким вони піддаються з боку російської влади», – заявив Ніколя Верт.

«Ми також вважаємо, що у Франції треба підтримувати пам’ять про порушення людських прав у минулому й захищати людські права тепер, а також збагачувати суспільну дискусію з питань насилля, що виходить від державних установ у авторитарних та неліберальних країнах», – наголосив він.

У прес-релізі зазначено, що асоціяція має намір проводити конференції, виставки, семінари, а також кампанії на підтримку переслідуваних.

Відділення Міжнародного Меморіялу діють у Росії, Україні, Бельгії, Німеччині, Італії, Чехії.

 Поділитися