MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Про вирок Юрію Дмитрієву. Заява Міжнародного товариства «Меморіял»

22.07.2020   
ХПГ-інформ
Абсолютна безґрунтовність обвинувачень була очевидною від сампочатку. І такий вирок за таким тяжким обвинуваченням означає єдине: обвинувачення не має жодних доказів реальної провини Дмитрієва.

Довготривалий процес у справі Юрія Дмитрієва закінчився сьогодні, 22 липня 2020 року, обвинувальним вироком за частиною висунутих обвинувачень – 3 роки 6 місяців.

Попри очевидну м’якість присуду в порівнянні із 15 роками позбавлення волі, які просила прокуратура, вирок не є правосудним.

Абсолютна безґрунтовність обвинувачень була очевидною від сампочатку. І такий вирок за таким тяжким обвинуваченням означає єдине: обвинувачення не має жодних доказів реальної провини Дмитрієва в насильницьких діях сексуального характеру стосовно неповнолітньої прийомної доньки.

А проте, ці обвинувачення вже відібрали більше ніж три роки свободи в Юрія Дмитрієва та знівечили долю його прийомної дочки.

Москва, 22 липня 2020 року


Оригінальний текст

На фото Дар’ї Кротової: Юрія Дмитрієва заводять до будівлі суду на оголошення вироку, 22 липня 2020 року

 Поділитися