MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Свавільно засудженим – волю! Законопроєкт № 3078 (ПРЕС-АНОНС)

10.09.2020   
15 вересня в Києві відбудеться презентація фотовиставки «13 історій свавільно засуджених», яку підготувала Харківська правозахисна група.

Під такою назвою 15 вересня 2020 року об 11:00 годині в приміщенні музею Шолом-Алейхема за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5 (станція метро «площа Льва Толстого») відбудеться презентація фотовиставки «13 історій свавільно засуджених», яка підготовлена Харківською правозахисною групою.

Країною прокотилася хвиля декомунізації. Україна вирішила позбутися карального тоталітарного минулого комуністичної радянської епохи. Десятки і сотні повалених пам’яток, що нагадують про комуністичний режим, перейменовані міста, селища і вулиці, змінені назви радянських закладів.

Проте сотні людей, засуджених до вищої міри покарання – довічного позбавлення волі – продовжують перебувати за гратами без жодного шансу на справедливість.

В Україні вже протягом десятиріччя не має правової процедури перегляду остаточних вироків свавільно засуджених за КПК в редакції 1960 року.

Як відновити таку процедуру, розкажуть спікери, які відкриватимуть фотовиставку:

директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров;

автор Законопроєкту № 3078 народний депутат Сергій Власенко;

проректор Університету Короля Данила (Івано-Франківськ) Олександр Острогляд (zoom);

директор музею Шолом-Алейхема Ірина Климова,

координатор програм Харківської правозахисної групи Андрій Діденко.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Андрія Діденка:

+380939852574

[email protected]


Проєкт ЄС «Чинимо опір катуванням, жорстокому поводженню та безкарності в Україні»

 Поділитися