MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Секс-працівницю, яка заявила про ‘дах’ від СБУ, звільнили від відповідальності за хабар

15.09.2020   
Денис Волоха

Співробітник СБУ виразив зацікавленість інтимними послугами жінки, а під час зустрічі запропонував платити йому за вплив на поліцію.

3-го вересня Дніпровський районний суд Києва закрив справу проти секс-працівниці, яка зізналася в передаванні хабарів співробітнику СБУ.

Як зазначав прокурор, у березні 2020-го року обвинувачувана «у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем прийняла рішення про заняття проституцією, тобто наданням інтимних послуг чоловікам за грошову винагороду». Жінка розмістила оголошення на сайті naberu.com.

16-го березня співробітник СБУ, — ідеться в рішенні суду, — висловив бажання скористатися послугами секс-працівниці та домовився про зустріч.

Коли жінка сіла до автівки, на якій приїхав працівник СБУ, останній показав їй службове посвідчення та запропонував платити йому щомісяця 1 500 гривень за вплив на Нацполіцію, щоб та не притягала її до відповідальності за зайняття проституцією.

Жінка погодилася та протягом березня-червня загалом передала співробітнику СБУ 2 933,72 гривні, перераховуючи кошти на різні банківські рахунки.

7-го серпня секс-працівниця звернулася до військової прокуратури та повідомила про надання неправомірної вигоди співробітнику СБУ. Того ж дня військова прокуратура відкрила провадження щодо надання хабара (зловживання впливом) та прийняття його працівником СБУ.

Жінка визнала себе винною у зловживанні впливом (ст. 369-2 Кримінального кодексу).

Прокурор заявив клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з добровільним повідомленням про злочин та сприянням його розкриттю.

Суд задовольнив клопотання прокурора та закрив кримінальне провадження у справі секс-працівниці.

Рішення знайшов Судовий репортер.

 Поділитися