MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Луганській області підірвалася пожежна машина

09.10.2020   
ХПГ-інформ
Трьох осіб госпіталізовано. Автомобіль ремонту не підлягає.

Під час гасіння пожежі біля села Болотенного Станично-Луганського району на вибуховому пристрої підірвався пожежний автомобіль. Про це повідомляє пресслужба Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Травми отримали водій, співробітник ДСНС та майстер лісу Станично-Луганського лісництва. Усі вони перебувають у місцевій районній лікарні.

«Навколо сіл Сізе та Болотене продовжується тління лісу. За допомогою військової важкої інженерної техніки по периметру сіл робляться широкі мінеральні смуги, що запобігає розповсюдженню вогню на території сіл. Рятувальники ДСНС, лісової охорони, працівники НП та військові намагаються не допустити, щоб осередки тління переросли в горіння лісу. Спостерігається велика задимленість сіл. Як і раніше, активному гасінню заважає забрудненість території вибухонебезпечними предметами», – йшлося вчора в повідомленні на фейсбук-сторінці Станично-Луганської районної державної адміністрації.

Фото Державної служби України з надзвичайних ситуацій


Пожежі на Луганщині спалахнули 30 вересня. За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій найбільш тяжкі умови склалися вздовж лінії розмежування. Це територія Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів. Тут пожежа охопила 32 населених пункти. Наразі відомо про 11 загиблих. 8 жовтня рятувальники повідомляли, що всі пожежі в Луганській області ліквідовані.


Мінна небезпека в Донецькій та Луганській областях залишається вкрай високою. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила, що 28 вересня в Луганській області на вибуховому пристрої підірвалися жінка та її одинадцятирічний син. Вони шукали корову поблизу села Михайлівка, коли мати наступила на міну. Обох було госпіталізовано. Жінка отримала поранення ніг, у хлопчика травмовані очі.

 Поділитися