MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Права людини в установах виконання покарань (прес-анонс)

07.12.2020   
10 грудня 2020 року о 12:00 у приміщенні прес-центру «Kharkiv Today» відбудеться пресконференція, на якій представники ХПГ розглянуть проблеми дотримання прав засуджених в установах виконання покарань.

10 грудня — міжнародний день прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна асамблея ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини.

За цієї нагоди 10 грудня 2020 року о 12:00 у приміщенні прес-центру «Kharkiv Today» (вул. Мироносицька, 8) відбудеться пресконференція, на якій помічник-консультант народного депутата України Максим Ревякін, адвокати Харківської правозахисної групи Ганна Овдієнко та Таміла Беспала, а також експерт ХПГ Павло Шваб розглянуть проблеми дотримання прав засуджених в установах виконання покарань.

Моніторингова група ХПГ у період з вересня по грудень 2020 року здійснила моніторингові візити до 38 установ виконання покарань в Харківській, Сумській, Донецькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Полтавській, Чернівецькій та Вінницькій областях і констатували суттєві порушення прав засуджених. Значні порушення були виявлені у стані умов тримання засуджених, організації надання їм належної медичної допомоги, дотриманні їх трудових прав та дотриманні санітарно-епідеміологічних норм та заходів в установах виконання покарань під час пандемії COVID-19.

 Поділитися