MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Крим: Справа проти журналіста «за організацію масового заходу»Крим: Пошук дощок, збіглих пацієнтів із COVID-19, вкрадених автоКрим: До активіста прийшла поліція – шукали «нелегалів»Крим: Проти активістів порушено справу «про недоносництво»Крим: Знову обшуки у кримських татарКрим: Обшуки в сімох кримськотатарських господахКрим: Знову трус у кримськотатарській господіКрим: Присуд стосовно Делявера Гафарова залишили чиннимКрим: Повідомлено про засудження кримського татарина за участь у батальйоні ім. Н. ЧелебіджиханаКрим: Підконтрольний Кремлю суд залишив вирок щодо Февзі Саганджі чиннимКрим: Підконтрольний Кремлю суд засудив чоловіка до 10,5 років колоніїКрим останніми днями (19.03.–26.03.2018)Крим останніми днями (08.03.–16.03.2018)Крим останніми днями (01.03.–06.03.2018)Фігуранти ялтинської справи «Хізб ут-Тахрір» – політв’язніКрим останніми днями (14.02.–19.02.2018)Крим останніми днями (07.02–13.02.2018)Крим останніми днями (31.01.–06.02.2018)Крим останніми днями (24.01.–30.01.2018)У Криму відбулися хатні труси у двох кримських татар (ОНОВЛЕНО)

Крим: Суд припинив провадження проти журналіста Темер’янова

30.12.2020   
ХПГ-інформ
Сьогодні суд у Сімферополі припинив провадження у справі громадського журналіста і кореспондента видання «Грани.ру» Вілена Темер’янова через відсутність складу правопорушення.

Сьогодні, 30 грудня, підконтрольний московській владі Центральний районний суд Сімферополя припинив провадження у справі журналіста Вілена Темер’янова через відсутність складу правопорушення, передає сайт проєкту «Крым.Реалии» з посиланням на громадське об’єднання «Кримська солідарність».

Вілен Темер’янов (фото: «Кримська солідарність»)


Нагадаємо, Вілена Темер’янова, громадського журналіста і кореспондента видання «Грани.ру». затримали вранці 28 грудня біля власного дому в селищі Вільне Джанкойського району, а потім примусово посадили у службове авто і відвезли до Сімферополя – у Центральний районний суд, який переніс розгляд адміністративної справи «за організацію масового заходу» на сьогодні, 30 грудня, у зв’язку із «закінченням робочого часу» (затриманого та його захисника запросили до зали засідань приблизно о 18:40).

Раніше, 3 листопада, Вілена Темер’янова, який виконував редакційне завдання, затримали біля підконтрольного Кремлю Кримського гарнізонного військового суду в Сімферополі, де зібралися люди на підтримку фігурантів красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір». Тоді щодо журналіста склали два протоколи за «порушення учасником публічного заходу проведення зборів, мітингу, демонстрації, походу або пікетування» (ст. 20.2.5 КоАП РФ) та «невиконання правил поведінки при введенні режиму підвищеної готовности» (ст. 20.6.1. КоАП РФ).

Як зазначив представник «Кримської солідарности» Сервер Чолакчик, який був на засіданні, жодного складу правопорушення суд у матеріялах справи не побачив.

«При вивченню матеріялів справи було видно, як співробітники поліції, люди, які складають адміністративні протоколи, намагаються показати, що наш довіритель є організатором якогось утопічного мітингу чи заходу масового, якого не було насправді. Тому ніякого складу правопорушення у матеріялах справи ні ми, сторона захисту, ні суддя не побачили», – сказав активіст.

Повідомляється, що постанова суду може бути оскаржена поліцією протягом 10 діб.

 Поділитися