MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Суд оштрафував матір учня нововодолазького ліцею за булінг

22.01.2021   
Денис Волоха

© Victoria Borodinova/Pixabay

Суд на Харківщині призначив 850 ₴ штрафу матері п’ятикласника за систематичне цькування ним однокласників.

Як повідомляє поліція, у листопаді до правоохоронців звернувся директор ліцею в селищі Нова Водолага та батьки двох учнів ліцею зі скаргою на цькування з боку учня п’ятого класу.

«Інспектор ювенальної превенції Альбіна Федоренко встановила, що малолітній хлопець упродовж року систематично принижував і ображав однокласників, висловлювався нецензурною лайкою», — ідеться в пресрелізі поліції.

Поліцейські склали на 46-річну матір ліцеїста протокол за булінг (ч. 3 ст. 1734 КУпАП).

Як зазначив у постанові Нововодолазький районний суд, мати хлопчика не визнала провини та заявила, що її син перебуває на інклюзивному вихованні та на обліку в психіатра, і через його поведінку його теж ображають у класі та ставляться упереджено.

Натомість, суд взяв до уваги численні покази батьків, учнів, педагогів та психолога, які розповіли про агресивну поведінку п’ятикласника, і визнав вину його матері доведеною.

Жінці присудили штраф 850 гривень та стягнули з неї 420 гривень судового збору.

Майже рівно рік тому суд визнав винною матір іншого учня Нововодолазького ліцею, який також систематично вчиняв булінг.

 Поділитися