MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Злочини проти людяності та воєнні злочини на сході Україні – вебінар ХПГ (АНОНС)

26.01.2021   
Запрошуємо на вебінар «Результати досліджень ХПГ 2020 року щодо злочинів проти людяності та воєнних злочинів, ймовірно скоєних під час збройного конфлікту на сході України в 2014–2020 рр.», що проходитиме 29 січня з 11.00 до 13.00 у форматі Zoom-конференції.

Шановні пані та панове!

Запрошуємо на вебінар Харківської правозахисної групи (ХПГ) «Результати досліджень ХПГ 2020 року щодо злочинів проти людяності та воєнних злочинів, ймовірно скоєних під час збройного конфлікту на сході України в 2014–2020 рр.».

Вебінар відбудеться 29 січня з 11.00 до 13.00. Робочі мови – українська та англійська, переклад забезпечується. Спікери – працівники ХПГ, які брали участь у дослідженнях.

Зокрема, ми розповімо про знайдені докази присутності Російської Федерації у збройному конфлікті на сході України та надамо ймовірну кваліфікацію за Римським статутом воєнних злочинів, скоєних відносно засуджених, що перебувають в установах виконання покарань на непідконтрольній території.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3pmeHOi

Після реєстрації на пошту учасника буде надіслано посилання на Zoom-конференцію.

Пошук доказів присутності громадян РФ у збройному конфлікті на сході України здійснювався за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

 Поділитися