MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

«Віртуальний номер» для мешканців тимчасово окупованих територій

31.03.2021   
ХПГ-інформ

Послуга мобільних операторів буде доступна вже в липні, обіцяють в Міністерстві з питань реінтеграції.

Вона дозволяє користуватися українським номером телефону, не маючи фізичної SIM-картки – за допомогою мобільного Інтернету або Wi-Fi з використанням додатка.

Українські громадяни, які мешкають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та в Криму, не мають можливості користуватися номерами українських мобільних операторів. За допомогою «віртуального номера» можна здійснювати та отримувати дзвінки, відправляти та отримувати смс-повідомлення тощо.

«Доступне та зручне отримання послуг та сервісів нашими громадяни з ТОТ є одним з пріоритетів для нас в частині цифровізації. Саме це, зокрема, й передбачає послуга „віртуальний номер“, яку ми спільно з операторами плануємо запустити вже до кінця першого півріччя цього року. Однією з її головних переваг є спрощення доступу до державних сервісів, що надаються за допомогою номера телефону, в першу чергу у сфері адміністративних, медичних та банківських послуг», – заявив заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Снавер Сейтхалілєв.

Також в Кабміні планують зробити для мешканців тимчасово окупованих територій усі державні послуги доступними в онлайн-форматі.


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 Поділитися