MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Відповідь уряду України на звіт Європейського Комітету з запобігання катуванню та нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню (КЗК) про результати його ad hoc візиту до України з 4 до 13 серпня 2020 року

13.04.2021   
ХПГ публікує український переклад Відповіді.

© Владислав Рєзнік/ХПГ

Ця відповідь була оприлюднена відповідно до процедури автоматичної публікації, введеної органами влади України. Звіт Комітету про візит до України у серпні 2020 року міститься у документі CPT/Inf (2020) 40.

Страсбург, 18 березня 2021

Ця відповідь складена Міністерством юстиції України разом з усіма відповідними державними органами, компетенція яких входить до рекомендацій Комітету. Як і сам Звіт Комітету, ця відповідь складатиметься з тематичних розділів, в яких наводитимуться точні пункти Звіту Комітету.

Скачати текст Відповіді у форматі MS Word


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.


Проект ЄС «Боротьба проти катувань, поганого поводження та безкарності в Україні»

 Поділитися