MENU

На Донбасі бойовики обстріляли лікарню

05.05.2021
ХПГ-інформ

У медичному закладі лікують хворих на коронавірсну хворобу.

За повідомленням Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, учора вночі бойовики обстріляли місто Красногорівка Донецької області. Під обстріл, зокрема, потрапила лікарня, в якій перебувають 45 пацієнтів із коронавірусною хворобою та пневмонією. Ніхто з них не постраждав. Пошкоджені вікна одного з корпусів лікарні, приміщення станції «швидкої допомоги» та автомобіль екстреної медичної допомоги. Крім того, перебито лінію електропостачання, лікарня залишається без світла.

Як ідеться у повідомленні на сайті Донецької обласної поліції, подію кваліфіковано за ч.1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України. Ведеться досудове розслідування. 

Попри режим припинення вогню, вчора бойовики шість разів обстрілювали контрольовані українським урядом території – Красногорівку, Авдіївку, Луганське та Водяне.


Нагадаємо, за даними ООН, за період з квітня 2014-го до 31 січня 2021 року внаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 13 100 до 13 300 людей. Жертви серед цивільних становили приблизно 25–26 % від загальної кількості смертей, пов’язаних із конфліктом.

 Поділитися