MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Благодійна програма допомоги політв’язням (оновлене)

14.05.2021   
Євген Захаров
Недержавні правозахисні організації Благодійний фонд «Людина і право» та Харківська правозахисна група відкрили Програму допомоги політичним в’язням радянського періоду.

Недержавні правозахисні організації Благодійний фонд «Людина і право» та Харківська правозахисна група відкривають Програму допомоги політичним в’язням радянського періоду. Це літні люди, переважно старші 70 років, іноді самотні, їм важко виживати сьогодні, особливо тим, хто мешкає в сільській місцевості. Деякі з них отримують допомогу від держави, але ця допомога є недостатньою. Середня пенсія в Україні сьогодні 3700 грн, але у більшості колищніх політв'язнів вона не перевищує 2000 грн.

 

Запрошуємо всіх, хто хоче допомогти колишнім політв’язням, перерахувати кошти на спеціально відкритий для цієї мети в Приватбанку рахунок БФ «Людина і право»: UA073206490000026009052753202, або на картку 5169 3305 2328 3171. Цей рахунок та пов'язана з ним картка не будуть використовуватись для інших цілей. Перша сума на картку вже надійшла!

 

Кошти будуть розподілятися Спостережною Радою Програми, до якої увійдуть колишні політв’язні та їхні близькі родичі. Членами Спостережної Ради погодилися бути Микола Горбаль, Ігор Козловський, Орина Сокульська та інші.

 

 Поділитися