MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Допомога – поруч!

01.07.2021   
ХПГ-інформ

Харківська правозахисна група разом із Українською Гельсінською спілкою з прав людини реалізують проєкт «Юридичний захист людей, які живуть з ВІЛ, ТБ та представників уразливих до ВІЛ груп населення через надання комплексної юридичної допомоги» за підтримки Благодійної організації «100% життя».

Ми безкоштовно надаємо юридичний супровід, інформування, перенаправлення, консультації та представництво інтересів людей, які живуть ВІЛ, ТБ та представників уразливих до ВІЛ груп населення в суді, органах місцевого самоврядування та державної влади. Допомагаємо вразливим групам населення відстояти та захистити свої права, які були порушені з боку державних агентів чи інших осіб.

Тому, якщо Ваші права було порушено й Вам необхідна допомога в захисті, звертайтеся до нашого офісу за адресою:

вулиця Свободи 27, Харків,

або за телефоном +380504053015 та +380577006281.

Окрім того, даний проєкт реалізується в 10 регіонах України, тому Ви можете звернутися до найближчої приймальні. Детальну інформацію про роботу приймалень може знайти тут


Реалізовується в рамках проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 Поділитися