MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Олівер Стоун зняв 8-годинний фільм про Назарбаєва

07.07.2021   
Денис Волоха
Компліментарний фільм американського режисера переважно складається з його розмови з Назарбаєвим.

Компліментарний фільм американського режисера переважно складається з його розмови з Назарбаєвим.

Американський режисер Олівер Стоун анонсував у своєму тівтері новий «документальний» фільм про експрезидента Казахстану Нурсултана Назарбаєва.

«Називайте Назарбаєва як вам завгодно — диктатором, сильною людиною, тираном, фундатором. Ви побачите його скромним чоловіком, який пояснює розпад Радянської Імперії та важливий перехід його країни в незалежну націю, зокрема про її право на ядерну зброю», — пише режисер фільмів «Дорс», «Уолл-Стріт» та інших.

Фільм «Qazaq: History Of The Golden Man» (історія золотого чоловіка) складається з восьми серій інтерв’ю Стоуна з Назарбаєвим та охоплює історію Казахстану «від скіфів до сучасного багатополюсного світу».

Назарбаєв був президентом Казахстану в 1990-2019 роках і зберігає контроль за країною й зараз. За оцінками правозахисних організацій, у Казахстані відсутні чесні вибори, влада ув’язнує опозиційних політиків, обмежує свободу слова та свободу зібрань.

Після залишення Назарбаєвим посади президента парламент Казахстану змінив назву столиці Астани на Нур-Султан.

Спільно зі Стоуном над фільмом працював режисер Ігор Лопатьонок, відомий фільмом «Україна у вогні», де стверджується, що революції в Україні були сплановані США.

«Назарбаєв також описує історію кочового Казахстану та технологічне майбутнє Євразії — і це світле майбутнє, як на мене. Уперед на Схід, любий друже», — пише 74-річний Олівер Стоун у твітері.

 Поділитися