MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ректор авіаційного університету видав розпорядження, яке регулює довжину спідниць студенток

08.07.2021   
Денис Волоха

© НАУ

Студенти та викладачі НАУ не повинні носити яскраві футболки, шорти та короткі спідниці, — вважає ректорат.

У мережі з’явився додаток до розпорядження ректора Національного авіаційного університету Максима Луцького під назвою «Пам’ятка щодо зовнішнього охайного вигляду учасників освітнього процесу НАУ».

Пам’ятка, опублікована студентським медіа KPI Live, вимагає, щоб одяг студентів та викладачів був «зручним», відповідав зросту та «виражав повагу господаря до самого себе та суспільства».

При вході до університету, згідно з пам’яткою, слід обов’язково знімати сонцезахисні окуляри, рукавички та головний убір.

«Макіяж в осіб жіночої статі повинен бути стриманим», — ідеться в розпорядженні ректора. Про макіяж чоловіків не згадується.

Ректор університету «забороняє» носити яскраві чи «занадто декольтовані» футболки, а також «занадто яскраві» сорочки.

Довжина спідниці, відповідно до пам’ятки ректора НАУ, повинна бути не більшою як 10 сантиметрів від коліна. Занадто короткі спідниці носити забороняється.

Крім цього, забороняється носити «одяг для літнього відпочинку», до якого ректор університету відносить шорти, купальники, халати тощо. Також заборонена «неформальна символіка та атрибутика».

 Поділитися